קייטרינג גורמה כשר – מה זה בכלל אומר "גורמה" ?

גורמה, גורמה, גורמה !!!

בשנים האחרונות המילה גורמה הפכה יותר ויותר שגורה בפינו. ומה היא בכלל אומרת ?!

ובכן, המילה גורמה מגיעה מהשפה הצרפתית והיא מציינת את אומנות האוכל. והרי שיצירה אמנותית נבנית שלב אחרי שלב, תוך כדי התייחסות לפרטים הקטנים ולאיכות המרכיבים שבה, הן מבחינת החשיבה הייחודית של האמן היוצר והן מבחינת התשוקה הפנימית שמניעה את העשייה בזמן היצירה. אז איך זה מתקשר לעולם המזון ולתחום הפעילות של חברות קייטרינג לאירועים מכל מיני סוגים? הזמנת שירותי קייטרינג גורמה מתייחסת לשירות מוקפד, שהוא בעצם שירות קייטרינג שמספק לכם מנות שבכל אחת מהן מושקעת מחשבה – ממש כמו ביצירת אומנות!

השף גבי מסיקה

השף והבעלים של קייטרינג הד שף, גבי מסיקה, בנה תפריט ייחודי שכולו גורמה. מנות טאפסים מורכבות וייחודיות, שבכל אחת מהן הושקעה מחשבה מכל הבחינות שמרכיבות אותה, ובכל אירוע מושקע יהיה מיד ניכר שמדובר בתפריט גורמה שהושקעה בו המון מחשבה ויצירתיות. חומרי הגלם שבהם אנחנו משתמשים הם מהטובים ביותר וגם אם צריך לנסוע פעם בחודש למטע אורגני בצפון הרחוק, כדי שהזית יהיה בדיוק בטעם ובצבע הנכון, אנחנו לא נתפשר ונחקור את הארץ בשביל המרכיבים האיכותיים ביותר שיוגשו לכם במסגרת תפריט האירוע.

עיצוב המנות גם הוא מאפיין את הטעמים שמגולמים בהן וממש כמו צייר שמצייר את מחשבות ליבו, כך כל מנה ומנה מביאה לידי ביטוי את התחושה הנכונה לה.. תחושה של עומק ומורכבות מחשבתית שמגלמת בתוכה פשטות נקייה בעלת מרקם אחיד ומלא באינסוף רבדים.

תכנון אירוע גורמה

כשניגשים לתכנן אירוע עם מנות גורמה, צריך להיערך נכון מבחינת כמות הצוותים של נותני השירות באירוע ובהתאם למנות המושקעות, לספק מענה כולל ומתוגבר יתר על המידה. לרוב תכנון של אירוע גורמה יתייחס לאירוע קטן יחסית, בו כמות המוזמנים מוגבלת וכל אחד מהאורחים נבחר בקפידה לפני שהוא הוזמן. גם אם לא מדובר באירוע קטן מבחינת כמות המשתתפים, אירוע גורמה חייב להרגיש כאילו שהוא באמת אירוע קטן – על כל המשתמש מכך. אין ספק שהזמנת קייטרינג לאירועים קטנים בבית או באולם אירועים, ובעצם בכל מתחם שתבחרו עבור האירוע, תצריך התייחסות אישית לכל אחד מהאורחים ושימת לב מיוחדת לכל הפרטים הקטנים באירוע. כך גם באירוע גורמה, נרצה שהמלצר ידע להסביר לאורחים בנחת מה הן המנות והמרכיבים שבהן ואף יציע לאורחים שתייה מהבר כדי להקל עליהם את הנחת וההנאה מאירוע שכולו גורמה.

באירוע מושקע חייבים לדייק !

דיוק הוא שם המשחק ואופי האירוע הוא המגרש עליו אנחנו משחקים.. מוכנים ? כי הפקת אירוע מושקע מחייבת אתכם בדיוק מוקפד עבור כל הפרטים הקטנים שמרכיבים אירוע. אם אתם חושבים שאתם מוכנים, סביר להניח שיש לא מעט פרטים שאתם שוכחים לקחת בחשבון. כדי להיות מודעים לכל הפרטים הקטנים, חייבים ניסיון של שנים בהפקת אירועים קטנים מסוג זה, ולכן עדיף לכם ללכת על בטוח ולהיעזר בחברת קייטרינג מומלצת שיודעת לעשות את העבודה ויש לה את הניסיון שנדרש כדי לעשות הכל כמו שצריך – בדיוק מושלם שבזכותו תקבלו אירוע גורמה מושקע.

לקבלת פרטים נוספים או קבלת הצעת מחיר לשירותי קייטרינג גורמה לאירועים קטנים או גדולים, אירועים פרטיים או אירועים עסקיים, ולכל דבר שתחפצו – אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר דרך תיבת ה – צור קשר. נציגי השירות של חברת קייטרינג הד שף ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת.

התקשרו עכשיו