קייטרינג לאירועים קטנים

מחפשים קייטרינג לאירועים קטנים? זה המקום חברת קייטרינג הד שף הוקמה על ידי השף גבי מסיקה, איש מקצוע מיומן הפועל בתחום המלונאות והאירועים כבר למעלה מ – 20 שנים ומתמחה בתפעול יעיל ומקצועי של אירועים קטנים וגדולים, תפעול מקצועי ואיכותי של שירותי קייטרינג לאירועים קטנים או לאירועים גדולים, וניהול נכון של כל הצוותים ותפקודם באירוע כגוף אחד – שזהו סוד ההצלחה של כל אירוע פרטי או אירוע עסקי. התקשורת בין הטבחים שמאחורי הקלעים עם המלצרים המגישים את המנות לאורחים היא זו שתמנע תקלות בזמן האירוע ותיצור חוויה רציפה ודינמית לאורחים שהוזמנו לאירוע. אירועים קטנים יכולים להרגיש גדולים כאשר חושבים על כל הפרטים ומתכננים את האירוע באופן נכון ויעיל, ובשביל זה אנחנו פה.

מה צריך לדעת כאשר עורכים אירוע בבית פרטי?

ישנו הבדל מהותי בין הציוד שנמצא בבית פרטי לבין הציוד הנדרש כדי לספק קייטרינג לאירוע קטן, אפילו אם יש בו רק 60 אנשים, עדיין נרצה שכולם יקבלו חוויה מוצלחת ואוכל איכותי שלא מרגיש כפשרה שנעשתה מחוסר אמצעים. זו הגדולה של חברת קייטרינג לאירועים קטנים שערוכה בבניית מטבח קצה ובהשלמת כל הציוד הנדרש על מנת שהאירוע ירגיש כאירוע מושקע שבו כל אחד מהאורחים ידע שנתנו לו את הטוב ביותר. בחירת תפריט אירוע שמתאים לקהל היעד זה אמנם דבר חשוב והכרחי, אך לא פחות חשוב מזה הוא תפעול האירוע והיערכות נכונה לביצוע בזמן אמת, דבר שמצריך הבנה מקצועית וניסיון מעשי בתפעול והכנה נכונה ויעילה שרק בזכותם נוכל ליצור חוויה מושלמת ובלתי נשכחת לכל באי האירוע. חשוב לציין, שמדברים על אירוע קטן בדרך כלל הוא לא עובר את ה-100 איש בממוצע, ברוב המקרים האירוע נערך בבית הלקוח, או אפילו במקום העבודה.

קייטרינג לאירועים קטנים דורש הקפדה יתרה

כאשר מדובר באירוע קטן כל אחד מהפרטים חשוף יותר לתשומת לב האורחים וכך באי האירוע נחשפים ביתר קלות ליתרונות והחסרונות המוצגים לפניהם. באירועים קטנים נדרשת הקפדה יתרה ודיוק מושלם הן בפן הקולינרי והגשת האוכל והן בפן התפעולי מצד נותני השירות. באירועים קטנים צריך לשים דגש רב על הפרטים, שיהפכו את האירוע לחוויה מוצלחת ויגרמו לו להרגיש קטן שהוא בעצם גדול. כחלק משרותי קייטרינג לאירועים קטנים שאנו מציעים, אפשר להזמין מגשי אירוח של אוכל מוכן לאירועים מכל הסוגים, כאשר מגשי אוכל מוכן לאירוע קטן יכולים לכלול כמה סגנונות בעלי טעמים וניחוחות שונים – הכל תלוי באופי האירוע ובתקציב העומד לרשותכם!

 • למידע נוסף על קייטרינג בשרי לאירוע קטן, לחצו – קייטרינג בשרי לאירוע קטן
 • למידע נוסף על קייטרינג חלבי לאירוע קטן, לחצו – קייטרינג חלבי לאירוע קטן
 • לפרטים אודות הזמנת מגשי אירוח חלבי לאירועים קטנים – מגשי אירוח חלבי
 • לפרטים אודות הזמנת מגשי אירוח בשרי לאירועים קטנים, לחצו – מגשי אירוח בשרי

חשבתם על הכל?

לאחר שנים רבות שחברת הקייטרינג הד שף עובדת בענף האירועים ומספקת שירותי קייטרינג לאירועים קטנים וגדולים מכל הסוגים, צוות העובדים בחברה צבר ניסיון עשיר והצלחנו ליצור קשרים הדוקים עם כל הספקים שנדרשים לקיום אירוע קטן ומוצלח. יש ביכולתנו לייעץ ולכוון אתכם בשלבי התכנון והבנייה של האירוע וכמו כן גם לנהל את הספקים השונים עבורכם כדי שתוכלו ליהנות ולא תצטרכו להתעסק עם הזמנת צלם אירועים או בחירת ה – DJ וכל יתר הפרטים והספקים השונים שמרכיבים את מהלך האירוע! סידורי הפרחים, עיצוב השולחנות, השכרת ריהוט משלים לאזורי ההושבה והפנאי במתחם האירוע… נוכל לטפל עבורכם בהכל.

 • לקבלת פרטים אודות אירוע אסאדו של בשרים על האש, לחצו – קייטרינג אסאדו
 • לקבלת פרטים אודות הזמנת קייטרינג לאירוע חתונה קטנה, לחצו – קייטרינג לחתונה
 • לקבלת פרטים אודות קייטרינג לבר מצווה או בת מצווה, לחצו – קייטרינג לבר/בת מצווה
 • לקבלת מידע אודות הזמנת קייטרינג לאירוע ברית או בריתה, לחצו – קייטרינג לבריתות
 • לקבלת מידע אודות הזמנת קייטרינג לאירוע חוץ בטבע, לחצו – אירועים בטבע
 • לפרטים אודות מבצעים בהזמנת שירותי קייטרינג לאירועים קטנים, לחצו – מבצעים

למידע נוסף ופרטים על הזמנת קייטרינג לאירועים קטנים: 072-3926778

  התקשרו עכשיו
  דילוג לתוכן