קייטרינג לאירוע בטבע – בא לי אירוע בחוץ!

בתנאי שטח הכל הופך להיות אחר. הנוף הפסטורלי שמקיף אותנו לא דומה לשום תמונה שנתלה על הקיר, האוויר שמלטף ברכות לא דומה לאף מאוורר שתלוי בתקרה והשמיים הכחולים שמעלינו לא דומים לשום דבר אחר שקיים בעולם. אירוע בטבע הוא אירוע אחר. הוא מחבר את כל החושים של האדם אל המקום הטבעי והפשוט שממנו הגענו… היסוד שבבריאה. כדי שכל החושים יוכלו באמת להתחבר אל הנקודה הזו של שלווה ורגיעה מהפנטת, צריך לשים לב שאף פרט לא חסר ולא מטריד את המוח שבוחן בקפידה את התנאים שבהם אנחנו מצויים. קייטרינג בטבע הוא לא כמו קייטרינג באף מקום אחר, הוא מצריך ניסיון ויכולות לוגיסטיות מעולות – דבר שלא כל חברת קייטרינג לאירועים תדע לספק לכם.

צריך לדעת איך להיערך נכון עבור אירוע בשטח !

לפני שמזמינים חברת קייטרינג לאירועים בטבע צריך לדעת איך להיערך נכון, כי אירוע בטבע יכול להפתיע עם כל מיני דברים לא מתוכננים.. רוח חזקה שמעיפה חול, זבובים ויתושים, מזג אוויר חם מידי או קר מידי ועוד הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון. כמובן שחברה המציעה שירותי קייטרינג איכותי, תדע לשים בפניכם את כל הדגשים בזמן הנכון כדי שתוכלו להיערך נכון – אבל כדאי מאוד שתדעו למה צריך לשים לב, כדי שתוכלו לוודא את הצלחת האירוע בכל מקרה. קייטרינג הד שף יודע לתת מענה לכל הדברים האלו. כשאנחנו ניגשים לתכנן אירוע בשטח פתוח אנחנו חושבים על הכל. כי מה שווה אוכל ברמה גבוהה כאשר אתה מתגרד ומבריח יתושים או כאשר החול עף לתוכו ? צריך לחשוב על הכל ולהיות ערוכים לכל הפרטים הקטנים שעושים את האירוע לגדול ומוצלח.

שירות מלא בכל דבר ועניין

נכון שבתוקף היותנו חברת הקייטרינג, אנחנו לא אמורים להיות אחראיים על רוב הדברים שעלולים להרוס את האירוע, אבל מאחר וחשוב לנו שהכל יהיה מוצלח – אנחנו באים עם ראש גדול ובכל אירוע תקבלו מאיתנו את כל הדגשים שימנעו מכם הפתעות בלתי נעימות באירוע חוץ.

אחרי שדאגנו לכל הפרטים מסביב ניגש לאוכל, שהרי הוא מרכיב מכריע בהצלחתו של אירוע:

איכות קולינרית ללא פשרות

האיכות הקולינרית שאנחנו מציעים לא ניתנת לפשרה. היא הטעם שיחבר את הטבע המדהים אלינו והיא זו שתיתן לנו את הנחת להתחבר לקסם שבאוויר וליהנות מאווירה פסטורלית. בין אם זו חתונה בטבע, בר מצווה או בת מצווה בטבע, אירוע ברית בטבע או מסיבת יום הולדת בטבע – אנחנו פה בשבילכם ונעזור לכם לתכנן את כל הפרטים בדיוק ואחריות, תוך כדי שמירה על כל כללי העבודה הנכונים, שיספקו אוכל טוב שהוכן במקום בקפידה וההרגשה תהיה כאילו התמונה שתלויה על הקיר באולם קמה לתחייה והנוף הקסום הוא הטעם והריח שמבשר את תחושת העונג של כל ביס וביס…

תכנון אירוע חוץ

לכל אירוע חוץ יש צרכים שונים וייחודיים לו, תלוי במקום, בכמות האנשים ובעוד פרטים שונים. צוות נותני השירות שלנו ישמחו לשבת אתכם יחד ושלב אחרי שלב לבנות את האירוע שלכם על הצד הטוב יותר. החל מבחירת תפריט האוכל, דרך עיצוב מתחם האירוע ועד ליתר נותני השירות השונים, שנדרשים לקיום אירוע מוצלח בטבע – אנחנו פה בשבילכם.

  • לקבלת מידע אודות קייטרינג אסאדו באירוע חוץ, לחצו – קייטרינג אסאדו
  • לקבלת מידע על מבצעים והטבות למזמינים אירוע קטן, לחצו – מבצעים
  • לקבלת מידע אודות הזמנת מגשי אירוח מוכנים לאירוע, לחצו – מגשי אירוח
  • למידע נוסף על אירועים פרטיים בחוץ, לחצו – אירועים פרטיים
  • למידע נוסף על אירועים עסקיים בחוץ, לחצו – אירועים עסקיים

חברת קייטרינג במתמחה במתן שירות קייטרינג בשטח תדע להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ותדאג לכלל האירגוניים שצריך עבור אירוע שכזה
בקייטרינג בחוץ יש דגש רק על תכנון בצורה המושלמת כך שאתם תוכלו להתרכז בעיקר וליהנות מהאירוע שלכם.

התקשרו עכשיו