קייטרינג אסאדו

הזמנת שירותי קייטרינג אסאדו מבית "הד שף" בניצוחו של השף גבי מסיקה, המתמחה בתפעול יעיל ומקצועי של צוות נותני השירות והספקים בכל אירוע קטן או גדול ובפרט בהזמנת ברביקיו לאירועים שמבוססים על קונספט של בשרים על האש. המתכון המושלם לאירוע מוצלח נמדד בתפקוד כל הצוותים כגוף אחד שלאורך כל האירוע נשמרת דינאמיות וערנות שמטרתה לספק לאורחים באירוע חוויה בלתי נשכחת. כאשר ניגשים לבחור קייטרינג אסאדו מוצלח, צריך לשים את הדגש על הידע המקצועי בטיפול הבשר והגשתו, כמו כן גם על מבחר מגוון שייתן מענה לכל באי האירוע וטעמם האישי. בהזמנת שירותי קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים מבית הד שף תוכלו למצוא את המענה המושלם לחוויית בשרים איכותית שלא מתפשרת על האיכות ועל השירות.

הכל מתחיל בבשר

ההכנה המקדימה לאירוע היא זו שהופכת קייטרינג אסאדו המתמחה בבשר למקצועי ואיכותי. בחירת הספקים שנותנים את נתחי הבשר הטריים ביותר ותהליך היישון שהבשר עובר במטבח השף, עוד לפני שהוא מגיע לצלייה וחיתוך בפני האורח, הוא זה שבסופו של דבר קובע את טעמו וטיבו של האסאדו. השף גבי מסיקה מקפיד על טריות הפרודוקטים וכל נתח בשר שנכנס למטבח הבשרי של הד שף נבדק באופן אישי ומקיף על ידי השף הראשי, על מנת שאתם תוכלו לקבל את הטוב ביותר. תהליך היישון, ההשריה במרינדה והריכוך, הם רק חלק מהפרטים שאנו מקפידים עליהם ושמים בהם דגש משמעותי שמבדיל אותנו מיתר שירותי הקייטרינג הקיימים בארץ.

קייטרינג אסאדו דורש ידע מקצועי וניסיון

המטבח הדרום אמריקאי הוא עולם שלם ומלא בסודות, מהתיבול ועד לצורת ההגשה, מדובר במסורת שלמה שיוצרת חוויה אותנטית שבאה מתרבות שנוצרה לאורך שנים ומלווה את אלו שהמציאו את הסגנון ואת האופי הדרום אמריקאי. לאחר שנים רבות של ניסיון בהם נרקמו להם דרכי טיפול מסורתיות בבשר הפך האסאדו לפופולארי מאוד וכדי לדעת כיצד לייצר את חווית קייטרינג האסאדו במלואה השף כמו גם יתר הטבחים העובדים מאחורי הקלעים צריכים לדעת את רזי הבשר והשיטה ובכך לייצר חוויה דרום אמריקאית שכולה בשר איכותי וטעמים שמזכירים תקופה אחרת ועבר קולינרי עשיר המתמחה בבשר.

למה דווקא אנחנו?

בקייטרינג הד שף תוכלו למצוא מענה כולל שיסגור לכם את כל הפינות, גם מבחינת המזון והגשתו לאורחים באירוע וגם מבחינת הפקת האירוע. לאחר שנים רבות שאנו פועלים בתחום האירועים צברנו קשרים הדוקים עם כל ספקי המשנה וכתוצאה מכך יש ביכולתנו לייעץ ולכוון אתכם בכל הנוגע בהפקת האירוע. אנו עובדים עם ספקים איכותיים וזולים ונשמח לנהל עבורכם את כל עניין ההפקה תוך כדי תכנון ותאום המרכיבים באירוע כדי שאתם תוכלו ליהנות כאחד האורחים. נכון שקייטרינג אסאדו מתחיל ונגמר בבשר, אך אירוע הוא חוויה שלמה וייחודית ובניה ותכנון נכון של אירוע היא מה שיגרום להצלחתו. בשביל זה אנחנו פה – כדי שהאירוע שלכם יהיה טעים ומוצלח.

אלפי לקוחות מוכיחים שזה עובד

אלפי לקוחות מרוצים מוכיחים שזה עובד. הזמנת קייטרינג אסאדו מבית הד שף, בניהולו של השף גבי מסיקה, זו הבחירה הטובה ביותר לכל מי שמחפש קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים או הזמנת קייטרינג על האש לאירוע שכולו מסיבת ברביקיו של בשרים משובחים ואיכותיים.

    התקשרו עכשיו
    דילוג לתוכן