אסאדו כשר לאירועים – שלום לדרום אמריקה

בקייטרינג הד שף יודעים לתת לבשר את היחס שמגיע לו. במשך שנים רבות התמחינו בשיטות השונות "לטפל" בבשר על מנת לגרום לו להתיישן בצורה נכונה ולהביא אותו אל הגריל בתנאים הכי טובים, על מנת שהצלייה תתבצע כהלכה וכל ביס יהיה עונג צרוף בתוך הפה. לא כל אחד יכול להגיד שהוא עושה קייטרינג אסאדו כמו שאסאדו אמור להיות באמת, אצלנו יש את הידע ואת הניסיון, את הציוד ואת כל מה שצריך כדי לספק קייטרינג אסאדו כשר לאירועים ברמה הכי גבוהה שתוכלו למצוא בין חברות הקייטרינג שפועלות בתחום.

בבשר צריך להבין! ואין חכם כבעל ניסיון…

באסאדו ישנם המון מרכיבים שהופכים אותו לאטרקציה ייחודית באירוע. הציוד שבו אנו נעזרים, המיומנות להפוך את ההגשה למופע מרהיב שבו הניחוחות והצלילים כבר מתחילים לעבוד על בלוטות הרוק, הם רק השלבים הראשונים שמכינים אותנו לביס הרך והמעודן שעומד להיכנס לפה..

בספרדית אסאדו זה 'צלוי' וכדי לצלות את הבשר נכון, ישנם הרבה סודות וטיפים שנלווים לתהליך.

חברות קייטרינג בשרי

היום אין חברת קייטרינג בשרי כשר שלא מציעה את האסאדו כאחת מהמנות בתפריט, והסיבה לכך היא שישראלים פשוט אוהבים אסאדו ועבורם בשר על האש זה הרבה יותר מאוכל טעים, זה משהו מהותי שמאפיין את הזהות שלנו כעם. בקייטרינג הד שף הדרך לאסאדו טוב מתחילה עוד הרבה לפני שאתם פוגשים אותו באירוע שלכם. זה מתחיל בבחירת הבשר הנכון, ממשיך בטיפול ויישון של הבשר במקררים שמיועדים לכך ובדרך שאופיינית לשיטה המקורית, כפי שעושים בדרום אמריקה, וזה נגמר באופן הצלייה וההגשה לצלחת שלכם.

הריח ממלא את האוויר… והבשר הוא הכוכב של הערב הזה! הערב הזה כולו בשר על האש על טהרת דרום אמריקה ואצלנו יש בשר אסאדו כשר לאירועים באיכות הכי טובה שיש בארץ…

 

לפרטים נוספים – צור קשר

כנותני השירות שלנו ישמחו לשבת אתכם ויחד לתכנן את סוגי הבשרים שיתאימו לאירוע שלכם. כל אירוע בשבילנו הוא משהו יחיד ומיוחד, משהו שאין שום דבר שדומה לו בעולם. נכון שהעניין המרכזי הוא אסאדו על האש, אבל קייטרינג הד שף ידאג שזה יהיה האסאדו המיוחד שלכם. לקבלת פרטים נוספים בנוגע להזמנת קייטרינג בשרי או אסאדו לאירועים, ניתן לשלוח אלינו פנייה :
דרך – טופס הצור קשר ,
או לחייג לטלפון מספר 072-3926778

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

התקשרו עכשיו