שירותי בר שייקחו את האירוע שלכם הרבה יותר רחוק

מכירים את זה שהולכים למסעדה ששמעתם עליה רבות, מזמינים מנה, אך בסופו של דבר לא מתמקדים בנתח שקיבלתם, אלא ברוטב ובתוספת שבצד? ובכן יש להבין שכל עוד הרוטב יהיה מושלם והתוספת תהיה ייחודית (וכמובן שגם טעימה), האורחים שלכם לא יחשבו "הינה עוד מנה נחמדה", אלא "הינה מנה מדהימה וחכמה". זהו סוד הקסם של תוספות שעשויות בקפידה ולצד מחשבה, וכך גם נכון הדבר בכול הנוגע לשירותי בר.

עומדים לבחור שירותי בר? קבלו דגשים חשובים!

כאשר אנשים עומדים לבחור קייטרינג, הם כמובן צרכים לבחון מיהו השף שעומד בראש, מהן מנות הדגל, איזו התייחסות מקבלת הנישה העיצובית, מיהם המלצרים וכדומה. עם זאת, בין היתר גם חשוב לא פחות לבחון מה שירותי הבר יודעים להציע. כידוע שירותי הבר מחלקים שתייה קלה וחריפה, ולא פעם גם מנות קלילות ומגוון נשנושים. עם זאת, אנשים טועים לחשוב שמדובר בנישה צדדית, ופה אנו באים לומר שמדובר בטעות.

שירותי בר אינם עוד שירות צדדי אלא מופע מרכזי!

מדוע אין להתייחס אל שירותי בר כאל שירות צדדי? כיוון שהאורחים נוטים לשפוט כל פרט ופרט, כלומר מאוד משנה לאורחים אם מגישים להם את האלכוהול בכוס המתאימה, אם הברמן יודע להכין את הקוקטייל הרצוי, שההזמנה מגיעה עם כמות הקרח הנכונה, שהבקשה עבור מילוי חוזר מתקבלת בברכה, שהבר כל הזמן נקי ומציע פינוקים בזמן שמחכים, שיש מספיק אנשי צוות שמאפשרים לחזור במהרה לרחבת הריקודים, שהכנת המנה מלווה בתנועות של מקצוענים וכדומה.

5 כיוונים ששירותי הבר יודעים להציע

מכאן בפעם הבאה שעומדים לבחור קייטרינג, אל תתעלמו מקטגוריית שירותי בר. מדובר בקטגוריה מאוד חשובה שבקלות עשויה להרים את סך החוויה. אז לאחר שהבהרנו שמדובר בשירות חשוב ושבין היתר עשוי להיות מרכזי, רק נותר להבין למה עוד ניתן לצפות משירותי בר מובילים. ובכן פה אנו מבקשים מכם להתנתק לרגע מהקונספציה ששירותי בר מתמקדים רק באלכוהול, בייגלה וסוכריות גומי, ולהבין שאם רק רוצים, שירותי בר יכולים להיות המופע המרכזי של הערב.

עברו על 5 תרחישים שניתן להשיג באמצעות פנייה אל שירותי בר מובילים:

  1. אלכוהול עד הבית (עד הרחבה) – ברמנים שמסתובבים ברחבה ומחלקים שוטים תמיד מרים לאווירה.
  2. מנות ביס – מנות ביס שמחולקות לצד האלכוהול ובכך מייצרות מוקד קולינרי נוסף.
  3. מוקד עניין – מופע של זריקת בקבוקים באוויר (ותפיסתם), תוך כדי הכנה של מגוון מנות אלכוהול מקצועיות.
  4. בר ייעודי לילדים – ניתן לייצר שירותי בר ייעודיים עבור ילדים, כמובן בהתאם לאופי האירוע. כך למשל אם מדובר בבר מצווה, יכול להיות ששווה להקים בר ילדים. בבר יוגשו ברדים, ממתקים, מיני פיצות, ג'בטות וכדומה. היו בטוחים שאם הילדים מרוצים, גם ההורים הרבה יותר ייהנו.

 

5. בר קפה – עם כל הכבוד לאלכוהול, לפעמים צריך מנת קפה טובה שתכין מקום לקינוח, או שתאפשר לחזור הביתה באופן יותר ערני. אין כמו בר קפה איכותי שיודע להכין מגוון מנות קופאין (לאטה, מקיאטו, קפוצ'ינו ועוד), כמובן לצד עוגיות נהדרות שמשלימות את סך החוויה.

מחפשים שירותי בר כמוקד משני או מרכזי? אתם בוחרים אנחנו מתעלים!

מגוון שירותי בר מומלצים לצד דגשים חשובים

האורחים שלכם יחפשו את אותו בר קפה שמתמחה במזיגת חלב מוקצף (ממש כפי שמוגש בבית הקפה האהוב). אם אותם קוקטיילים מיוחדים שביום יום לא תמיד מזמינים בפאב. את היחס האישי והמקצועי שמעניק תחושה נעימה לנסות עוד מנה. את הזמינות, את הניקיון ואת היצירתיות שמשלימים את סך החוויה, וכמובן שגם אם אותם מנות קטנות שמשלימות בצורה מוקפדת כל סוג של מנת קפאין או אלכוהול.

שורה תחתונה? אל תתעלמו מאיכות שירותי הבר, ואף נגדיל ונאמר שניתן ללמוד לא מעט אודות איכות הקייטרינג רק באמצעות בחינה מדוקדקת של הנישה הזו. אנחנו בהד שף יודעים להציע מגוון סוגים של שירותי בר, כולל יכולת להוציא מהבר מגוון מנות, באופן שמקליל את סך האווירה. פנו אלינו, ספרו מהו הוויז'ן שלכם ואפשרו לנו לתפור עבורכם את שירותי הבר המתאימים ביותר, אם כמוקד משני ואם כמוקד מרכזי.

התקשרו עכשיו