קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן ההתרגשות בשיאה, תאריך החתונה הולך ומתקרב ומעבר לכל הסידורים של היום המיוחד בו הזוג מתחתן, ככל שהתאריך מתקרב נזכרים בעוד דברים שצריך לדאוג גם להם ועדיף שהפתרון יהיה קל לתפעול ויצריך מכם כמה שפחות התעסקות. אחד הדברים הללו שצריך לתכנן בנוסף לאירוע החתונה, זה שבת חתן. רוב הזוגות מעדיפים להזמין קייטרינג לשבת חתן ובכך לדאוג לכל הסידורים מבלי להתעסק בזה יותר מידי, אחרי הכל מדובר במאורע חשוב בו שתי המשפחות המורחבות נפגשות לראשונה בתור משפחה אחת גדולה שהתאחדה כתוצאה מנישואי הזוג.

את השבת חתן עושים בשבת הראשונה שלאחר יום החתונה. בין אם התחתנתם ביום חמישי והשבת חתן יוצאת לכם בסך הכל יום וחצי אחרי החתונה, ובין אם התחתנתם בתחילת השבוע ויש לכם כמה ימים מרווח מיום החתונה לשבת חתן, ההתרגשות מיום החתונה עדיין תהיה מורגשת מאוד, ולמרות הרצון שלכם לנוח ולהתחיל את החיים המשותפים יחד – צריך לכבד את המשפחות ולתת להם את המקום המשותף עם כל תשומת הלב שמגיעה להם.

קייטרינג הד שף

את קייטרינג הד שף הקים השף גבי מסיקה כבר לפני 25 שנה, מאז הוא מנהל אותו באופן צמוד ומבקר את כל הנעשה מאחורי הקלעים בפן הקולינארי והתפעולי של המטבח, ובצד הקדמי של הפקת האירוע וחוויית האורחים כשמוגש להם המזון. אם יש לכם חתונה קטנה בבית או אם אתם עושים אירוע גדול וצריכים להזמין שירותי קייטרינג לחתונה, הד שף יוכלו לספק לכם מענה כולל לחוויית אירוח מוקפדת ואיכותית שתשאיר אצל האורחים שלכם רושם רב.

בנוסף לשירותי הקייטרינג בחתונה עצמה, תוכלו לקבל גם הטבה משמעותית להזמנת קייטרינג לשבת חתן שאחרי האירוע ואנחנו נדאג לספק לכם את כל הפרטים שנדרשים – החל בכלי הגשה איכותיים ויפים, תפריט מזון טעים, מגוון ועשיר, ועד להוראות מדויקות לשמירת המזון במהלך השבת שלפני האירוע ואופן חימום האוכל לקראת הגשתו לאורחים.

קייטרינג הד שף מספק שירותי קייטרינג בשרי כשר וגם שירותי קייטרינג חלבי כשר, שמתנהלים בשני מטבחים נפרדים לגמרי ומפוקחים על ידי משגיח כשרות של הרבנות הראשית לישראל.

הזמנת אוכל מוכן לשבת חתן

קייטרינג הד שף מספק שירותי אוכל מוכן לאירועים באמצעות מגשי אירוח בשריים או חלביים לבחירתכם, בהתאם לתפריט מנות שנקבע מראש והוכן על ידי השף גבי מסיקה במיוחד עבור האירוע שלכם. תוכלו להזמין אוכל מוכן לשבת חתן גם במסגרת המבצעים שיש לנו עבור אוכל לאירועים קטנים, שם תוכלו לקבל חבילת קייטרינג לשבת חתן בכמה סגנונות שונים במידה ותזמינו מינימום של 20 מנות לשבת חתן.

 

חבילת שבת חתן למינימום 20 איש

בהתחייבות למינימום של 20 מנות, תוכלו לקבל הצעת מחיר קייטרינג לשבת חתן במחיר אטרקטיבי במיוחד , ובמסגרת חבילה זו תקבלו משלוח של האוכל למקום האירוע, כלי הגשה ועריכה שכוללים מפות חד פעמיות וכלי אוכל חד פעמיים מפוארים, לחם הבית, שתייה קלה ואת המנות שתבחרו להזמין מתוך התפריט, חלבי או בשרי לבחירתכם.

מנות תפריט בשרי לבחירה בחבילת האירוע – 4 סלטים, 2 מנות עיקריות, 3 תוספות, 1 קינוח.
מנות תפריט חלבי לבחירה בחבילת האירוע – 5 סלטים, 4 מנות עיקריות חמות, 1 קינוח.

התקשרו עכשיו