קייטרינג לחתונה בבית – מה כדאי לדעת לפני?

יש המון דברים שמרכיבים חתונה מוצלחת – שמלת הכלה והחליפה של החתן הם בהחלט מהדברים החשובים ביותר, שתופסים את עיני האורחים, אך כמו שלא מספיק לנו להתבונן בהם ואנו רוצים גם ללחוץ את ידם, כך באוכל ישנם שני מרכיבים חשובים שמשלימים את חווית האורח לתמונה מלאה בצבעים וטעמים שהיא מבחן המציאות הסופי. וזו הסיבה שהזמנת קייטרינג לחתונה בבית חייבת להיות מוצלחת, עם אפס סיכונים והפתעות.

נראות האוכל

נראות האוכל – עיצוב המנות, המפות, המפיות, השולחנות, זרי הפרחים, המזנונים, המגשים, כלי ההגשה, הסכו"ם ואפילו הבגדים של המלצרים, כל אלו יוצרים תחושה של טעם עוד לפני שהאוכל הגיע לחיך. בהזמנת קייטרינג לחתונה בבית שימו לב שנראות האוכל מוקפדת, כי באירוע קטן כל דבר בולט שבעתיים.

מגע האוכל

מגע האוכל – האוכל מגיע אלינו קודם כל באמצעות חוש הריח שמסמן ומבשר את מה שעתיד לפקוד אותו בטעמיו וכאשר מבשלים ומגישים סוגים שונים של אוכל, צריך להקפיד שהניחוחות השונים משתלבים בהרמוניה מושלמת. המרקם של האוכל, יחד עם הריח וכל מה שמגיע מהצלחת לכיוון שלנו, יוצרים רושם ראשוני שעליו כל החוויה מתבססת בהמשך.

מבחן המציאות

מבחן המציאות – זה השלב הסופי כאשר העין, הריח והטעם פוגשים את מבחן המציאות ומתחברים יחד לביס אחד, שמאשר את קיומו מכל הפרמטרים אותם הוא בחן לפני ועוד ימשיך לבחון אחרי. הרגע בו כל מרכיבי המנה משתלבים יחד בתוך הפה שלנו, זה רגע האמת שעל פיו כל התהליך נמדד.

איך בוחרים קייטרינג לחתונה בבית ?

בחירת קייטרינג לחתונה בבית זו אולי הבחירה החשובה ביותר מכל מרכיבי האירוע שלכם!

איכות מרכיבי המנות, הכמות שמעניקה תחושה של שפע, צורת ההגשה שמתמזגת עם האווירה הכללית שיצרתם כאופי שמשקף את מי שאתם, כל אלו הם רק קצה המזלג לתרומתו של קייטרינג איכותי ומקצועי באירוע החתונה שלכם. כאשר ניגשים לבחור קייטרינג לאירועים פרטיים כמו חתונה, קודם כל צריך להחליט על אופי האירוע. האם זה אירוע שבו המנות יוגשו לשולחנות על ידי צוות המלצרים ? או האם יותר מתאים מזנוני הגשה (בופה) בשירות עצמי ? לכל אחת מהשיטות יש יתרונות וחסרונות וכל אחת גם משקפת אופי אחר לאירוע.

בופה או הגשה לשולחנות ?

מצד אחד, במזנוני הגשה נוצרת תחושה של שפע כשהאוכל מוצג לראווה במזנונים והאורחים יכולים לקחת מכל הבא ליד ולהתפנק מכל הסוגים לפי הכמות שהם מחליטים למדוד אל הצלחת שלהם. מצד שני, הסבתות והדודים המבוגרים עלולים להרגיש נבוכים והם אולי לא יקומו לקחת, שלא נדבר על זה שאין להם כוח לעמוד בתור למזנון.

נשמע מסובך נכון ?!

למעשה זה די פשוט. כי כאשר חברת קייטרינג רואה באירוע החתונה שלכם חשיבות עליונה, יחד אתכם היא חוקרת ובודקת את כל הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל לגדול – מי הקהל שמגיע לאירוע ? מאיפה הם מגיעים ? מה האחוז היחסי בין חברים למשפחה ? מה טווח הגילאים של האורחים ? צריך להבין המון פרטים כדי שבבחירת המנות המוגשות נפצח ונקלע לטעם שיגע בכולם.

חשוב לזכור

חשוב לזכור – נכון שזו החתונה שלכם. אבל אתם לא ממש הולכים לאכול שם!
אתם תהיו עסוקים בכל כך הרבה התרגשויות והאוכל צריך בעיקר לקלוע לטעם של האורחים שלכם, הם אלו שהולכים לקבוע את המדד לאירוע מוצלח או מוצלח יותר. אתכם ההתרגשות תציף וכל חוויית החתונה תעבור לכם מהר, מבלי שבכלל תספיקו להבין מה קורה סביבכם. כולם ירצו לברך ולחבק אתכם, תצטרכו לעשות תמונות עם כולם, לרקוד עם כולם, ופתאום כבר תהיו ברגע שאחרי האירוע. אז אמנם זה האירוע שלכם וזה היום הכי חשוב בחיים שלכם, אבל המדד להצלחה הוא דווקא החברים והאהובים שבאו לכבד אתכם בנוכחותם באירוע.

תכנון נכון לאירוע מנצח

יחד אתכם ננתח ונבנה את הפורמט המנצח של האירוע, כי במקרה הזה כן אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אפילו מבחינת השילוב של מזנוני בופה והגשה של מלצרים, ניתן לדוגמה לקבוע על שולחן משפחה שרק להם יגיש המלצר את המנות והם לא יצטרכו לקום מהשולחן אל המזנון, אך יתר האורחים כן יוכלו ליהנות מהיתרון שיש באירוע בסגנון בופה. גם כמות המזנונים שנפרוס באירוע חשובה מאוד על מנת לוודא שלא נוצרים תורים והשירות נשמר זריז ויעיל.. זה תלוי בקצב הפתיחה של המזנונים, התזמון, המיקום שלהם בחלל האירוע ובעוד פרטים שלכאורה נראים כלא חשובים בשלב הזה אבל הם בדיוק מה שיעשה את ההבדל למשמעותי.

קייטרינג לאירוע חתונה בבית

אז לסיכום.. כשניגשים לבחור קייטרינג לחתונה בבית כדאי לוודא שיש לנותן השירות את הניסיון והידע המקצועי הנדרש על מנת להעניק לאורחים חוויה מלאה בצבעים וטעמים ושכל הפרטים הטכניים יורגשו טבעיים ואורגניים כאילו הם בכלל לא חשובים, כשמאחורי הקלעים הם אלו שנותנים לצבעים ולטעמים את מבחן המציאות ואת הזכות להיות בקדמת הבמה.

 

צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר הנכם מוזמנים ליצור קשר דרך שליחת פניה ב – טופס צור קשר , או לחייג אלינו לטלפון מספר 072-3926778

קייטרינג הד שף ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

התקשרו עכשיו