קייטרינג לבר מצווה / קייטרינג לבת מצווה

קייטרינג הד שף הוקם על ידי השף גבי מסיקה, שגם מנהל אותו בפועל במהלך שגרת העבודה השוטפת. הקייטרינג מתמחה במתן פתרון כולל בכל הנוגע להפקת אירוע אשר דורש קייטרינג לבר מצווה שמספק מענה יצירתי וכמו כן גם מסוגל להעניק ייעוץ בכל פרטי ההפקה מסביב. לאחר שנים רבות של ניסיון תפעולי במתן שירותי קייטרינג לבת מצווה או קייטרינג לבר מצווה, בבית פרטי או באולם אירועים, אירוע בשטח פתוח בטבע או בבריכה של הקיבוץ או המושב, יש לנו את היכולת והידע הדרוש על מנת להעניק לכם מענה יצירתי בכל הנוגע להפקת אירוע בר מצווה או בת מצווה, כדי שהחזון שלכם יוכל להפוך לאירוע מוצלח מבלי להידרש בהוצאות הפקה נוספות מעבר לשירותי הקייטרינג באירוע.

הופכים חלום למציאות

המוטו שלנו זה – לתפור אירוע ללקוח לפי מידתו ותקציבו. כדי שנצליח לעשות זאת כמו שצריך, אנחנו חייבים לספק מענה כולל שמאפשר מציאת פתרונות יצירתיים להרבה מעבר לכל מה שכרוך במזון שיוגש לאורחים באירוע שלכם. אנחנו לא מתמחים רק במתן שירותי קייטרינג לבת מצווה או שירותי קייטרינג לבר מצווה, הניסיון והידע הרב שצברנו לאורך השנים מאפשר לנו גם להתמחות בעיצוב האירוע לפי אופי חתן בר המצווה או כלת בת המצווה, מרכיב חשוב ביצירת חוויה שכולה סמל וסימן למעבר מחיי הילדות אל החיים הבוגרים של הכוכב שעומד במרכז האירוע. ישנם המון גימיקים ואטרקציות שניתן לחבר יחדיו כדי ליצור עניין באירוע בר מצווה / בת מצווה, למעשה זה גם עלול להיות מכשול, שיכול לגרום לכישלון האירוע, כאשר הוא לא נעשה בהקפדה וראייה כללית של האירוע כולו, כסיפור מסגרת היוצר חוויה שלמה.

צוות מקצועי באירוע

הצוותים שלנו פועלים כבר שנים רבות יחד ומספקים שירותי קייטרינג לבר מצווה, בגלל הניסיון הרב שצברנו בהפקת אלפי אירועים מסוג זה, אנו יודעים לבנות יחד אתכם ולפי החזון שלכם את חווית האירוע בצורה מושלמת. קייטרינג הד שף ישמח לספק לכם הרבה יותר משירותי קייטרינג לאירועים פרטיים, הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם שלב אחר שלב החל מבחירת המנות בתפריט האירוע ועד לכל הפרטים הקטנים שמשלימים את התמונה הכללית והופכים את האירוע מחלום למציאות.

 • למידע על קייטרינג חלבי לבר מצווה / בת מצווה, לחצו – קייטרינג חלבי
 • למידע על קייטרינג בשרי לבר מצווה / בת מצווה, לחצו – קייטרינג בשרי
 • למידע על אוכל מוכן ומגשי אירוח לבר מצווה / בת מצווה, לחצו – מגשי אירוח

כולם נהנים יחד – קטנים וגדולים

כל חברת קייטרינג שמכבדת את עצמה ומציעה קייטרינג לבר מצווה או שירותי קייטרינג לבת מצווה, צריכה להיות תמיד קשובה לכל סוגי הקהל שמגיע לאירוע, דבר קריטי במיוחד כשמדובר באירועי בר מצווה או בת מצווה, בהם הקהל הופך גדול ומגוון יותר מכל אירוע פרטי אחר. מצד אחד יש לנו את בני המשפחה ומצד שני יש את החברים הצעירים של בעל השמחה, שלרוב נוטים להשתעמם די מהר. איך גורמים לאלו ואלו להיות באותו מתחם ועדיין להרגיש כאילו שכל האירוע נבנה סביבם?

בשלב הראשון נשב עם חתן בר המצווה או כלת בת המצווה ונבין מי הם. לכל ילד או ילדה יש אופי שונה, האירוע הזה אמור לשקף את דמותם ואת מהות הדברים שמסמלים אותם. בשלב השני נתכנן יחד את האזורים המרכיבים את האירוע, נדאג שכבר משלב קבלת הפנים יהיה פתרון יצירתי שייתן מענה ויעסיק את הילדים, כשהכל נעשה תחת הקונספט אותו בחרנו והוא משקף את בעל השמחה. באותו האופן גם תפריט הקייטרינג שיוגש באירוע יבנה לפי שני סוגי הקהלים והשף שלנו, גבי מסיקה, יבנה תפריט אירוע לבר מצווה או לבת מצווה באופן כזה שיגע בילדים ובמבוגרים כאחד.

לאחר ניסיון רב במתן שירות איכותי למאות אירועים בהם סיפקנו קייטרינג לבר מצווה

לאחר ניסיון באלפי אירועים בהם סיפקנו קייטרינג לבר מצווה או בת מצווה, יש לנו את האפשרות לספק לכם הרבה יותר מרק שירותי קייטרינג לבר מצווה או בת מצווה, נוכל לסייע לכם גם בבחירת ספקים איכותיים וזולים שכל אחד מהם יוכל להשלים את חלקו לתמונה הכללית של אופי ומהות האירוע. החל מאופן עיצוב האירוע ובחירת מגוון אטרקציות לילדים שמגיעים לחגוג באירוע יחד עם חתן בר המצווה או כלת בת המצווה, ועד לבחירת DJ או צלם אירועים זול… קייטרינג הד שף עומד לרשותכם בכל שלבי התכנון וההפקה של האירוע ויש לנו את כל הכלים והידע המקצועי כדי שנוכל לעזור לכם להפיק אירוע מושלם. וכמובן שגם טעים.

 • לפירוט המנות שמוצעות בתפריט אירוע חלבי, לחצו – תפריט חלבי
 • לפירוט המנות שמוצעות בתפריט אירוע בשרי, לחצו – תפריט בשרי
 • לפירוט המנות שמוצעות בתפריט אירוע צהרים, לחצו – תפריט בראנץ'
 • לפירוט המנות שמוצעות בתפריט מגשי אירוח, לחצו – תפריט מגשי אירוח

  התקשרו עכשיו
  דילוג לתוכן