קייטרינג לבר מצווה בבית

איזו התרגשות. הם כבר גדולים! יש להם רצונות משל עצמם ואופי ייחודי שמשקף רק אותם. נכון שאנחנו ההורים עבדנו קשה כדי להקנות להם כלים וערכים, שבאמצעותם הם יוכלו לקבל החלטות טובות ונכונות לחיים, אבל כל זה מתחיל ממחר. היום אנחנו נותנים להם להתבטא ובמהלך תכנון אירוע בר או בת המצווה שלהם חשוב שנזכור – זה האירוע שלהם וכל האורחים כולם מגיעים לכבודם. אם לא נזכור לתת להם מקום מרכזי גם בשלבי התכנון אנחנו עלולים לגלות חוסר שיתוף פעולה מהצד שלהם ולמען השקט הנפשי שלנו ולמען הצלחת האירוע, כדאי שניתן להם להרגיש שזה לגמרי שלהם ונתון להחלטתם. תוך כדי שאנחנו מכוונים את הדברים למקום הנכון, כמובן.

אז בואו נצא לדרך….

לפני הכל חשוב שנבין שבאירוע הזה יש בעצם שני אירועים שמתחברים לאירוע אחד. וזה הופך את המשימה ליותר מורכבת. אבל… בשביל זה אנחנו פה, כדי להסביר לכם את כל הדקויות שכדאי מאוד לשים אליהם לב כשמתכננים אירוע בר מצווה או בת מצווה, שאמנם הילדים הופכים לבוגרים אבל הם עדיין עלולים לעשות לכם צרות של ילדים ולכן כדאי לדעת ממה להיזהר ואיך לעשות את זה נכון.

הגיל להתחיל..

מצד אחד, יש לנו דודים שבאים מרחוק וצריך לשמור על קו קלאסי ומכובד. ומצד שני, מה יגידו החברים מהכיתה ? צריך לדאוג שגם הם ייהנו! צריך קצת להתפרע כדי שהאירוע ירגיש כמו משהו שמדבר לילדים ונותן להם מקום להתבטא בדרך שלהם.. למעשה שני הצדדים לא מתנגשים, הם אפילו עוזרים אחד לשני כאשר נותנים לכל אחד מהם ביטוי נכון באירוע.

תכנון אופי האירוע

בשלב הראשון נשב יחד אתכם ונבין מי הקהל שמגיע לאירוע. כמה מבוגרים אמורים להגיע מצד המשפחה ? וכמה ילדים יהיו באירוע מכלל החברים של בעלי השמחה ? נקבע קו אופי כללי לבר המצווה או לבת המצווה, ושלב אחרי שלב נבנה את האירוע כולו. חברת קייטרינג לבר מצווה בבית או לאירוע בת מצווה בבית יכולה ליצור את כל הגיוון שצריך באירוע – אפילו רק דרך האוכל שמוגש באירוע.

יצירתיות זה שם המשחק

כמובן שכל קייטרינג לבר מצווה או בת מצווה צריך להשקיע באוכל יצירתיות וכך לבנות את התפריט בצורה שתיתן מענה לאורחים השונים. גדולים וגדולים יותר.. הדבר החשוב ביותר לזכור כשניגשים לבנות אירוע בר / בת מצווה הוא ההבדל בין ילדים למבוגרים. אדם מבוגר יכול לבלות כ- 50 דקות בשלב קבלת הפנים ובין שיחות עם קרובי המשפחה, מנות פתיחה מגוונות וכוס יין מהבר, הוא מעביר את זמנו בנעימים.

ילד מתבגר מאבד את הסבלנות הרבה יותר מהר! לוקח להם כ- 7 דקות למצות את העניין ופה זו הנקודה החשובה שבה אנחנו צריכים לתפוס אותם ולהעצים את החוויה שלהם לפני שהם "תופסים פינה" ומחכים בחוסר סבלנות שיגמר כבר האירוע..

איך עושים את זה ??

ובכן, מבחינת האוכל שזו המומחיות שלנו, נגיש להם מנות לא סטנדרטיות. החל מקבלת הפנים שבה ניתן לעשות מזנון "קנדי לנד" עם ממתקים צבעוניים ועד מזנון מיני המבורגר ייחודי עם מגוון תוספות יצירתיות.. ברגע שהשף מבין שמדובר בשירותי קייטרינג לבר מצווה בבית ושהאירוע רגיש ונפיץ, ואם לא יהיה עניין לילדים במהלך האירוע הם עלולים להחריב אותו מתוך שעמום, כל המחשבה שמלווה את בניית תפריט הקייטרינג לבר מצווה תצטרך להתאים לכיוון החשיבה של מה שילדים אוהבים ועדיין יראה מרשים ומכובד לכללות האירוע ויתר האורחים בו.

תמיד יש גיבוי של תוכנית ב'

את כל הסיפור נגבה גם בתוכנית ב'. יש לא מעט ספקים שיכולים להציע מגוון אטרקציות ייחודיות שנותנות לילדים מענה בזמן הזה. דוגמה לאחת האטרקציות הפופולאריות היא – השכרת מתקנים מתנפחים שייצרו מתחם אטרקטיבי ופעיל לילדים. יש מתקנים מתנפחים שמתאימים יותר לילדים קטנים ויש גם כאלו שיכולים בהחלט להתאים לגילאי בר מצווה / בת מצווה, במיוחד אם זה בקיץ ואפשר להזמין מתקן מתנפח שכולל פעילות עם מים. אטרקציה נוספת שיכולה להעסיק את הילדים, זה – מסיבת אוזניות. הילדים מקבלים מה d/j אוזניות אלחוטיות ולמרות שהאורחים באירוע שומעים ברקע מוזיקה נעימה של קבלת פנים – אצל הילדים באוזניות המסיבה כבר התחילה. כך שלב אחר שלב נמצא דרך יצירתית וייחודית רק לכם, שבה נמלא את זמנם של הילדים ושל המבוגרים לכדי יצירת חווית אירוע מושלמת.

חברת קייטרינג לאירועים

נכון שאנחנו חברת קייטרינג לאירועים וזה בכלל לא אמור להיות העניין שלנו, אבל מה שקורה עם האורחים במהלך האירוע משפיע על כל חלקי האירוע ובסופו של דבר המטרה שלנו זה שיהיה אירוע מוצלח – אז איפה שאנחנו יכולים לעזור ולתרום מהניסיון שלנו כדי למנוע טעויות, אנחנו פה בשבילכם ונשמח לעזור תמיד. אנחנו הרבה יותר מחברה שמספקת קייטרינג לבר מצווה בבית או בכל מקום אחר, אכפת לנו שזה יהיה מוצלח ושתצאו מרוצים.

כשניגשים לבחור חברת קייטרינג לבר מצווה או קייטרינג לבת מצווה, צריך לוודא שיש לך עסק עם מקצוענים שיודעים את העבודה ויודעים לחשוב על כל הפרטים שאתה לא לקחת בחשבון. כמו שציינו בפניכם כבר בהתחלה, האירוע הוא של הילדים! ולכן בפגישת הייעוץ נשב יחד איתם, נלמד להכיר אותם ואתכם ויחד נבנה את הפורמט המנצח שייתן מענה מושלם לכולם.

צרו קשר..

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר עבור קייטרינג לאירוע בר מצווה או בת מצווה, הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך שליחת בקשה ב – טופס צור קשר, או שפשוט תחייגו אלינו למספר הטלפון 072-3926778

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

התקשרו עכשיו