קייטרינג לברית / קייטרינג לבריתה

קייטרינג הד שף הוקם על ידי השף גבי מסיקה, איש מקצוע מוערך ובעל ניסיון רב בענף הקייטרינג לאירועים פרטיים מכל הסוגים. הקייטרינג מתמחה במתן פתרונות יצירתיים בכל הנוגע לאירועי ברית מילה או בריתה, תוך כדי ייעוץ והכוונה בכל הפרטים הקטנים שיהפכו את האירוע לחוויה חד פעמית מלאה בצבעים וגוונים, משלב העיצוב ועד בחירת התפריט – אנחנו פה בשבילכם ונשמח לתת לכם מענה כולל לכל מה שנדרש בהפקת אירוע ברית מוצלח, גם מצד היותנו חברת קייטרינג לברית או קייטרינג לבריתה וגם מצד הפרטים הקטנים שנוגעים בהפקת האירוע כולו.

אירוע ערב או אירוע צהרים?

כאשר ניגשים לתכנן אירוע ברית ובוחרים קייטרינג לברית מילה או קייטרינג לבריתה בהתאם, ישנן המון שאלות שדורשות התייחסות ולכל אחת מהאפשרויות העומדות לפנינו יש השלכות שיכולות להשפיע על הצלחת האירוע. אחת השאלות המרכזיות היא האם לערוך את האירוע בצהריים או בערב, האם צריך DJ או שמספיקה ארוחת ערב טובה? ומה לגבי העיצוב? זה בטח סיפור יקר שכדאי שלא ניכנס אליו. למעשה תכנון אירוע ברית זה דבר מאוד פשוט כאשר יודעים את חוקי המשחק. בקייטרינג הד שף, קייטרינג לבריתות המספק גם תפריט של קייטרינג בשרי כשר וגם תפריט חלבי כשר, תוכלו לקבל מענה לכל הפרטים הקטנים שהופכים את האירוע לגדול, החל בעיצוב ייחודי לברית על ידי בלוני הליום בצורה של מוצץ ועד התאמת זמני האירוע לקהל היעד שעתיד להגיע ולכבד אתכם בנוכחותו.

קייטרינג לברית או בריתה – מענה גם למה שלא נכלל בענייני האוכל

אנחנו אמנם נותנים שירותי קייטרינג לברית מילה או לבריתה, אך לאחר ניסיון של שנים רבות יצרנו קשרים הדוקים עם כל ספקי המשנה שנותנים את המענה לכל אחד מהפרטים המרכיבים את האירוע ובין אם תחליטו לקיים אותו בחצר האחורית או באולם אירועים, בנוסף לקייטרינג לבריתה או לברית, נוכל להעניק לכם את כל הפתרונות הנכונים ואפילו לנהל את הספקים השונים עבורכם, כדי שאתם תוכלו להיות רגועים ותיהנו מהאירוע ומהאורחים שהגיעו לשמוח יחד אתכם בשמחתכם.

 • למידע אודות הזמנת קייטרינג חלבי לברית, לחצו – קייטרינג חלבי
 • למידע אודות הזמנת קייטרינג בשרי לברית, לחצו – קייטרינג בשרי
 • למידע אודות אוכל מוכן או מגשי אירוח לברית, לחצו – מגשי אירוח

למה דווקא אנחנו?

יש לנו את האפשרות לספק לכם הרבה יותר מרק שירותי קייטרינג לברית או שירותי קייטרינג לבריתה, נוכל לסייע לכם גם בבחירת ספקים איכותיים וזולים שכל אחד מהם יוכל להשלים את חלקו ליצירת התמונה הכללית באירוע. החל מעיצוב האירוע ועד לבחירת המנות בתפריט, אנחנו פה בשביל שאתם תוכלו להיות רגועים ובטוחים שהולך להיות לכם אירוע מוצלח. הצוות של קייטרינג הד שף מתמחה במתן שירות מקצועי ואיכותי לכל הפרמטרים שמרכיבים אירוע פרטי מוצלח.

 • לפירוט מנות לבחירה בתפריט אירוע חלבי, לחצו – תפריט חלבי
 • לפירוט מנות לבחירה בתפריט אירוע בשרי, לחצו – תפריט בשרי
 • לפירוט מנות לבחירה בתפריט אירוע צהרים, לחצו – תפריט בראנץ'
 • לפירוט מנות לבחירה בתפריט מגשי אירוח, לחצו – תפריט מגשי אירוח

  התקשרו עכשיו
  דילוג לתוכן