קייטרינג לאזכרות

אוכל-לאזכרה

תוכן עניינים

קייטרינג לאזכרות

שירותי קייטרינג לאזכרות מעניקים מענה חשוב עבור אירועים שנחשבים מורכבים רגשית. לא רק ששירותי קייטרינג לאזכרות מסייעים להתפנות לשלל המשימות שמסביב, ולהתחבר ליום הכה מיוחד ממקום רגוע ושליו, אלא הם גם מסייעים לקבל את פני האורחים באופן כמה שיותר מכבד. לצד אוכל איכותי, מגוון ומותאם סיטואציה. חושבים להיעזר בשירותי קייטרינג לאזכרות? מוזמנים להבין למה חשוב לשים לב, אלו אפשרויות קיימות ומהן העלויות. אנחנו בקייטרינג הד שף מתמחים גם בנישה הזו. מעמידים לרשותכם תפריטים ייעודיים, בהתאם לדגשים אישיים ולמאפיינים של בני העדות השונות.

תפריט לאזכרה

קבלו עכשיו הצעת מחיר לקייטרינג לאזכרה

מקומו של האוכל באזכרה

בין אם אתם יהודים שומרי מסורת, דתיים, או חילוניים, נראה שגם אתם נוהגים לערוך אזכרה. מדובר בטקס מיוחד שמתקיים במועד העברי ליום פטירה. באזכרה נוהגים להתאסף ביחד בני משפחה וחברים כדי לשמר את זיכרונו של המנוח וכדי לסייע בעילוי נשמתו.
אירועים מעין אלו חשובים ורגישים, מלאי כאב וגעגוע. בעת המפגש נהוג להעלות זיכרונות, להיות ביחד, לתמוך אחד בשני וכמובן שגם לאכול ולהתכבד בשלל מטעמים. מטעמים שמצד אחד מחברים ומצד שני מסייעים לכבד את האירוע ואת סך המשתתפים.

אופי הכיבוד אצל העדות השונות

מבחינת מנהגים שנוגעים לטקס האזכרה, ניתן למצוא הבדלים משמעותיים בין עדה אחת לשנייה, אם כייש מכנה משותף, והוא נוגע לכיבוד. אומנם גם פה קיימים פערים בתפיסה, אך הם ניתנים לגישור. שנרחיב? בכל אזכרה קיים כיבוד עשיר, אם כי אצל בני עדות המזרח נמצא מנות שנחשבות יותר מורכבות, ואילו אצל בני עדות אשכנז נמצא כיבוד יחסית קליל. מה עושים אם מגיעים לשבעה אורחים מגוונים? מאוד תלוי מה המארחים (המשפחה הגרעינית) מחפשת ולמה היא יותר מתחברת, אם כי נהוג להתייחס להרגלים שנוגעים לרוב המוזמנים, ועל כן תפריט לאזכרות יודע להיות מגוון, ואף מאפשר התאמה מלאה.

היתרון הגדול שמאחורי קייטרינג לאזכרות

אזכרה היא אירוע כמו כל אירוע אחר. גם פה נדרש להזמין אנשים, לארגן מקום, לחשוב היכן נפגשים, להחליט מה לומר, לבחון כיצד מנהלים את האירוע וכדומה. מכאן שאם אפשר להוריד מסדר היום התרוצצויות לסופר ועמידה ממושכת במטבח, הרי שאין כמו משלוח לשבעה ישירות אל סעודת אבלים. אוכל מוכן לאזכרה חוסך את הצורך לעבוד ברגעים שבהם קשה להתרכז במתכונים, ואף מונע את הצורך לבקש עזרה מאנשים קרובים, כך שכולם יוצאים מרוצים.

תפריט לאזכרות

מחפשים שירותי קייטרינג לאזכרות? טוב לדעת שלרוב אפשרי לבצע הרכבה עצמית של מנות רצויות. אצלנו בהד שף תמצאו מגוון נרחב של מנות מותאמות עבור אירוע רגיש כגון שבעה. ניתן לשלב כמה סוגי אוכל מוכן לאזכרות, כמו למשל, קייטרינג בשרי. מוזמנים לעבור על המבחר הרב ולבנות את ההרכב הנכון ביותר עבור המשפחה הפרטית שלכם, וכמובן שגם עבור סך האורחים שצפויים להגיע. מתקשים להתרכז בבחירת המנות, או עסוקים באינספור סידורים אחרים? נשמח לסייע – מוזמנים להתייעץ עמנו. בעלי ניסיון עשיר ומוצלח, בין היתר גם בתחום קייטרינג לאזכרות.

חשיבות הסעודה באזכרה

ביהדות לסעודה יש מקום חשוב. הן בעת שמחות והן בזמנים עצובים. בעת שבעה הארוחה מהווה מפגן של כבוד. מכאן שממש כפי שנהוג להיערך כראוי עם כיבוד בעת חתונה, כך נכון הדבר גם בעת עריכת אזכרה. זה כולל התייחסות לכמות המוזמנים שאמורים להגיע, התייחסות להרכב האנושי (אם מבחינת גיל ואם מבחינת עדות) וכדומה. לרשותכם מספר דגשים חשובים שיש לקחת בחשבון לקראת בחירת קייטרינג לאזכרות.

אוכל מוכן לאזכרות

רבים רגילים שבאזכרות מגישים שלל מאפים מלוחים ומתוקים, אך אוכל מוכן לאזכרות יודע להציע הרבה יותר, כאמור בהתאם לצורך ולדגשים של המארחים האבלים. לצורך הדוגמה נציין שיש משפחות שבוחרות במגשי אירוח שבעיקר כוללים "פינגר פוד", כך שאין הכרח להתעסק עם כלים. יש אוכל לאזכרות שמייצג מנות שהן יותר קלילות ופחות מחייבות, כגון סלטים, כך שהמראה עשיר ואין תחושת מלאות. יש אוכל לאזכרות שמבקש לייצר תחושה ביתית, ועל כן יכלול "מנות מנחמות", כגון ממולאים, לביבות, לזניות, פשטידות וכדומה, ואף יש אוכל מוכן לאזכרות שיודע לייצר תחושה אלגנטית, כך שהוא יכלול מיני קישים, פלטת כריכוני קרואסון ועוד. הנקודה היא שאין דבר כזה נכון או לנכון, המבחר קיים ואילו אנחנו ב"הד שף" זמינים לסייע לכל משפחה למצוא את האוכל הנכון ביותר נקודתית עבורה.

קייטרינג לאזכרה – 6 דגשים חשובים

 1. כמות מספקת של אוכל – חשוב ביותר להקפיד על כמות מספקת של אוכל. אף משפחה לא רוצה לגלות שבאמצע האזכרה אנשים מסתובבים רעבים. אי לכך כאשר נעזרים בשירותי הסעדה לאזכרה, מוטב להתייעץ עם חברת הקייטרינג לגבי הכמויות הרצויות. לכם אולי אין ניסיון עם אירועים מורכבים ורגישים מעין אלו, אך היא כבעלת ניסיון עשיר בתחום תדע להכווין לעבר הכמות הרצויה.
 2. כשרות – חשוב להקפיד על כשרות שפונה לסך המוזמנים. מכאן שגם אם 90% מסך האנשים שמגיעים לאזכרה הם חילונים, אין לשכוח את אותם 10% שכן חשובה להם כשרות. יש לכבד כל אדם שמשקיע מזמנו כדי להשתתף באירוע, ואם מדובר בצעד פשוט כמו בחירה בשירותי קייטרינג לאזכרות כשר למהדרין, הרי שיש בכך ערך רב.
 3. טריות ואיכות – אוכל של אזכרה אינו צריך להיות חדשני או מתחכם, אך כן צריך להיות מוקפד, טעים, טרי, מנחם ואיכותי. האוכל צריך לשדר איכות, לקבל את פני האורחים באופן כמה שיותר מכבד. מחפשים קייטרינג לאזכרה איכותי ומומלץ? תבדקו תגובות ואף תבקשו לדבר עם לקוחות.
 4. מנות בסגנון מסורתי – בעוד שבאירועים משמחים כגון חתונות ובר מצווה יש מקום להשקיע במנות מודרניות וחדשניות, הרי שבכול הנוגע לטקס כגון אזכרה, יש מקום לחזור למקום הטוב והמוכר של מסורת ומשפחה, ולכן רבים בוחרים במנות מסורתיות. בנקודה זו ניתן למצוא שפע רב בהתאם למאפייני העדה. קייטרינג לשבעה נדרש להציע שלל מנות מסורתיות, ולכן לפני שבוחרים קייטרינג, חשוב לבחון האם מתחברים להיצע.
 5. שירות אנושי – תמיד חשוב למצוא קייטרינג איכותי שקשוב לרצונות הלקוח, אך כאשר מדובר בשירותי קייטרינג לשבעה, המצב רגיש פי כמה, ולכן חשוב לפנות לקייטרינג שאינו רק יודע להציע מבחר מותאם של מנות, מחירים נוחים ואיכות גבוהה, אלא גם התנהלות רגישה ומקצועית שמקלה על סך האירוע.
 6. סידור בופה -שירותי קייטרינג לאזכרות אינם כוללים הגשה לשולחן, אך כן יודעים להציע הגשה בכלים נאים ואף סידור שולחן מרכזי/ בופה, כולל כל מה שצריך מסביב. זה יכול להיות שתייה קלה, כלים חד פעמיים, כלי הגשה, מפות, צלחות, סכו"ם וכדומה.

קייטרינג לאזכרה מחיר

טוב לדעת שהמחירים של קייטרינג לאזכרה נחשבים יחסית נמוכים, כאשר נהוג לחשב את התמחור בהתאם לכמות המוזמנים. באופן כללי המחיר מושפע מסוג ומכמות המנות הרצויות ומשורה של שירותים משלימים. מבקשים הצעת מחיר רלוונטית? מוזמנים לפנות אלינו.

קייטרינג לשבעה במרכז

מחפשים קייטרינג לשבעה במרכז? מחפשים שירות מקצועי, ייעודי ואנושי שיודע להציע מחירים טובים לצד שפע של מנות מותאמות לאזכרה, כך שדבר לא ייחסר, תהיה תחושה מזמינה ולכולם יהיה טעים ונעים? קייטרינג הד שף כאן עבורכם. עם הרבה ניסיון ורגישות. איתכם בשמחות ובשאר ימות השנה.

הצעת מחיר /תפריט בחירה לאזכרה

5 סוגי סלטים מן המבחר
סלט ירקות /חומוס/טחינה /חציל בטחינה /חציל ברוטב /מטבוחה /
כרוב אוריינטלי בתחמיץ /כרוב בשומשום/כרוב אדום במיונז/סלט תפוחי אדמה
/סלט השף ( חסה )/סלט סלק/חמוצים ביתיים /גזר מרוקאי /טבולה
לחמניות : ( מזונות או רגיל לבחירה )
3 סוגי מנות עיקריות מן המבחר

 • שניצל
 • עוף צלוי
 • צלי כתף ברוטב
 • גולש בקר
 • קציצות בקר ברוטב
 • קבב
 • דג פילה מטוגן
 • פילה סול מטוגן
 • פילה אמנון ברוטב חריימה /מרוקאי (חריף /פיקנטי)

  3 תוספות חמות מן המבחר

  אורז לבן/אורז אושפלאו /תפוחי אדמה אפויים /תפוחי אדמה ובטטה /שעועית ירוקה בשומשום /שעועית בעגבניות /אפונה וגזר /ירקות מוקפצים
  מחיר למנה : 85 ₪
  מחייר למנה עם 2 סוגי עיקריות : 75 ₪

  המחיר כולל משלוח באזור מרכז חם בשעה מתואמת במגשי אלומיניום ומכלי פלסטיק .

  מינימום הזמנה : 30 מנות
  תנאי תשלום : מקדמה 25% בהזמנה + מזומן בעת אספקה

למידע נוסף ופרטים על הזמנת קייטרינג לאזכרות: 072-3926778

  התקשרו עכשיו
  דילוג לתוכן