קייטרינג בחוץ בקורונה

כיום הכי נכון – קייטרינג באוויר הפתוח

החיסונים כבר כאן אבל הקורונה עדיין בעלת נוכחות חזקה. מכאן שגם אם היינו שמחים להרים אירוע גדול באולם מעוצב, ממוזג וסגור, רק נותר להוסיף את הרצון הזה לאותה רשימה ארוכה של רצונות שכבר לא יתממשו השנה. כיצד אם כן ניתן להמשיך ולחגוג לצד אנשים אהובים מבלי להפר את ההנחיות הכה חשובות? ובכן אירועים תחת שמיים פתוחים בהחלט מעניקים מענה הגיוני. מתחת לשמים פתוחים ניתן להתקהל וחשוב מכל לשמור על עצמנו ולחוש בנוח להגיע לאירוע. אז אם גם אתם חושבים על אירוע פתוח ומתחילים לחשוב על משתנים נוספים (כגון מיקום ושירותי הסעדה), אתם מוזמנים להתחיל לפתח תיאבון וללמוד דבר או שניים מהמידע הבא:

בחינה של 5 דגשים חשובים

כשחושבים על אירוע באוויר הפתוח, יש להכין רשימה של דגשים שיסייעו להצביע על הקייטרינג האידאלי ביותר, כמובן באמצעות מענה מדויק בין צורך ליכולת, בין צורך להיצע. אז אלו דגשים יש להכניס לרשימה? להלן 5 דגשים חשובים במיוחד:

  1.  יש לוודא שהקייטרינג מגיע עם סך הציוד הנחוץ עבור היערכות מלאה לתנאי חוץ. כולל גנרטור, שולחנות, רכב בעל גישה ליעד שעומד על הפרק וכדומה.
  2. יש לוודא שהקייטרינג יודע להגיש את המנות בטמפרטורה מדויקת.
  3. יש לוודא שהקייטרינג יודע להכין חלק מהמנות במקום, במיוחד אם רוצים לייצר עניין.
  4. יש לוודא שהקייטרינג מנוסה, כי עבודה בחוץ מצריכה ניסיון של לפחות כמה אירועים. רק כך ניתן לוודא שכל אחד יודע את תפקידו ושלא שוכחים בבית העסק פרטים נחוצים.
  5. יש לוודא שהקייטרינג יודע להציע מנות שמותאמות לתקופת הקורונה. משמע הוא אינו מאפשר גישה עם ידיים חשופות, הוא יודע להציע מגשי אירוח (בשריים או חלביים), הוא יודע להציע שירותי בר והוא מקפיד על צוות ששומר על סך כללי ההיגיינה.

4 טיפים יעילים עבור בחירת מיקום

לאחר שהבנו כיצד בוחרים שירותי הסעדה עבור תנאי חוץ, נעצור לחדד כיצד בוחרים מיקום. אז אם גם אתם אוהבים את הרעיון של אירוע באוויר הפתוח, רק נותר למצוא את המיקום האידאלי ביותר, וגם פה הכנו עבורכם 4 טיפים חשובים:

  1.  לא מתפשרים על נגישות ועל נוף מרשים.
  2. לא מתפשרים על מקום גדול שמאפשר שמירה של 2 מ' מאורח אחד לשני.
  3. לא מתפשרים על משטח שמאפשר לנהל ארוחה נוחה. משטח ישר שאינו מאתגר עם שיפועים.
  4. רוצים קונספט ייחודי שמייתר את הצורך להביא שולחנות? תשקלו לפרוס מחצלות. מחצלת לכל משפחה מאפשרת לייצר קפסולות בטוחות.

ללא פשרות – דרישה לאיכות

שנסכם?! כיום שירותי קייטרינג מוערכים יותר מתמיד כיוון שמדובר בתקופה שבה כל יציאה מהבית מהווה חגיגה. כמו כן, יש לוודא סגנון והתאמה לאוכלוסיות קצה, כגון טבעונים וילדים. בסופו של יום יש להבין שגם בתקופה שבה האורז של השכנה מהווה חגיגה, עדיין אין להתפשר לגבי איכות, טריות וטעם. אז תצאו החוצה, תחגגו ושיהיה טעים ושמח.

התקשרו עכשיו