ציוד חובה לחברות קייטרינג איכותיות

כיום יותר ויותר אנשים מחפשים אפשרויות קייטרינג כדי לציין את האירועים החשובים בחייהם. שירותי קייטרינג מורידים מעט מהלחץ הנלווה לאירוח ולמעשה חוסכים את ההתעסקות הגדולה ביותר  עם האוכל. כתוצאה מהביקוש שרק הולך וגובר יותר ויותר עסקי קייטרינג נפתחים ומציעים את שירותיהם. אולם ההצלחה אינה בהכרח נובעת רק מאיכות וטעם האוכל שאתם יודעים להכין, אלא גם מהציוד שאתם משתמשים בו, שאינו פחות חשוב והכרחי.  

רוצים לפתוח עסק קייטרינג? כדאי שתרכשו את הציוד המתאים 

הציוד תופס מקום מרכזי בהפעלת שירותי קייטרינג ולרוב הוא גם דורש את מרב ההשקעה. כמובן שבראש הרשימה נמצא רכב מסחרי (או אולי אפילו כמה, תלוי בהיקף העסק ושירותיו), שיהיה גדול מספיק כדי להתמודד עם כל המזון והציוד שעליכם להעביר את היעד בבטחה. כמו כן תזדקקו לכלי אחסון וקירור, אמצעי שינוע כמו עגלות כדי להוביל את המזון מהרכב למקום האירוע עצמו, כסאות, שולחנות, כלי אוכל, כלי בישול, מפות, כלי הגשה, ציוד לבישול נייד ועוד.  

הקמת מטבח מהשורה הראשונה 

אם תרצו לפתוח עסק קייטרינג עליכם להיות מוכנים להקים מטבח מסחרי עם ציוד מקצועי כדי שתוכלו להתמודד עם הכנת אוכל בסדר גודל המתאים לשירות הסעדה. קחו בחשבון שיהיה עליכם לבלות שעות ארוכות במטבח ולעשות הכנות לקראת האירועים בהם תציעו את שירותי הקייטרינג שלכם. לכן מומלץ שהמטבח יהיה מצויד בכל שצריך כדי שהשהות בו תהיה מיטבית ולא מעיקה. עם קולט אדים אינטגרלי תוכלו לבלות שעות במטבח מבלי לדאוג לריחות רעים של בישולים. ישנם סוגים שונים של קולטי אדים, הסוג האינטגרלי משולב בארון העליון כשהוא נסתר מהעין והופך לגלוי רק כאשר נעשה בו שימוש. הוא ניתן לשליפה בקלות ומציע את כל היתרונות של קולט אדים, ללא הצורך להתפשר על עיצוב.  

מוצרי חשמל מהטובים ביותר 

וכמובן שגם מוצרי החשמל אותם תבחרו למטבח הקבוע והנייד שלכם הם לא פחות קריטיים וחשובים. כאן מומלץ מאוד שלא להתפשר כי המטבח הוא המקום שבו הכל קורה ומתהווה. שם המנות מתגבשות ויוצאות אל הפועל ולכן חשוב שיהיו לכם כל מוצרי החשמל המתאימים כדי להפיק את המיטב מהתפריט שאתם מגישים. סוג מוצרי החשמל שעליכם לבחור תלוי בהיקף העסק ובאופי שלו, כמו גם בסוג המנות שאתם נוהגים להכין. כמו כן כאשר אתם בוחרים ציוד שימו לב שאתם עושים זאת מתוך מבט לעתיד, שכן עסק הקייטרינג שלכם יכול לגדול על פי דרישה ועליכם להיות מוכנים לכך כבר מן ההתחלה.  

 

התקשרו עכשיו