עונת האירועים כבר כאן!

זה לא רק שעונת החתונות כבר כאן, אלא שהשנה היא מרגשת הרבה יותר מהעבר. מדובר בשנה שבה רק ייחלנו למפגש חברתי, שנה בה נאלצנו לבטל אינספור אירועים, שנה בה התרגשנו רק מללכת לחנות של החד פעמי. מכאן שעתה, לאחר שהשגרה כמעט חזרה והאביב כבר ממש מאחורינו, ניתן סוף סוף לקחת נשימה עמוקה ולחכות להזמנה. הזמנה שתבטיח מפגש חברתי, הזמנה שתעניק הזדמנות להתלבש יפה – הזמנה שתאפשר לשמוח ביחד עם אנשים שאוהבים. אז כיוון שמדובר בעונת אירועים מאוד מיוחדת, הפעם בחרנו לא לדבר על האירוע מהצד של בעלי השמחה, אלא מהצד שלכם האורחים. האורחים שממזמן לא נהנו מבופה, האורחים שממזמן לא רכשו בגד חדש לחתונה – האורחים שהפעם אפילו שמחים להוציא את פנקס הצ'קים ולפרגן ביד נדיבה.

אז עבר לא מעט זמן מאז נהנינו מעונת החתונות, ועל כן אם שכחתם כיצד מתנהלים, כמה שמים במעטפה, או מה לובשים, אתם מוזמנים לקחת את המאמר הזה בתור אפריטיף!

מה כותבים על הצ'ק?

אולי יצא לכם לשכוח, אך בעצם לפני כל אירוע עוברת המחשבה כמה צריך לשים. ובכן באופן כללי נמליץ להיעזר במגוון מחשבונים שקיימים ברשת. אותם מחשבונים מתחשבים בכמה פרמטרים קבועים: באיזה הרכב מגיעים, מהי הקרבה לבעלי השמחה, עד כמה המקום נחשב יוקרתי, מהו אופי האירוע, באיזה יום נערך האירוע ומהו המצב הכלכלי. פה נוסיף פרמטר נוסף. אם בשל הקורונה עברה עליכם שנה קשה מבחינה כלכלית, תבחרו ברף התחתון של ההצעה, ואם צריך, תעשו לעצמכם הנחה.

כיצד נהנים מהמבחר הקולינרי?

עומדים להגיע לאירוע ותוהים האם מחכה לכם קייטרינג לאירועים קטנים שמתמקד במנות ביס מעוצבות ובמגשי אירוח מפתים, או שלחלופין מחכה לכם קייטרינג לאירועים גדולים שמציע בופה עשיר שכולל אינספור סוגי דגים ובשרים? ובכן בכול אופן עליכם לזכור שלאירוע לא מגיעים מאוד רעבים, אם כי כמובן שגם לא שבעים. הרעיון הוא לקחת מעט מכל מנה. מזכירים לכם שאירועים (קטנים גדולים) בנויים מרצף של מנות – חבל שלא תטעמו מהכול.

כיצד שותים ולא משתטים?

כבר שנה שלא התאפשר לשבת בפאב, כבר שנה שלא זכיתם לאלכוהול ללא הגבלה? ובכן בר אלכוהולי חופשי זה טוב ונחמד, אך שימו לב שהגעגוע לטיפה המרה לא יוביל אתכם לשבת על הרצפה. תזכרו שרוצים ליהנות ולשמור על ראש טוב. לכן לא שותים על בטן ריקה, לא מערבבים בין כמה סוגים ושמים לב לכמויות.

מה לובשים?

עונת החתונות בהחלט מעניקה הזדמנות להוציא מהארון את כל הבגדים היפים, את כל אלו שמרגישים בהם הכי טוב. עם זאת, תזכרו שבגדים גם צרכים להיות נוחים (במיוחד אם מבקשים לרקוד), ובגדים צרכים להתאים למיזוג שמחכה באירוע (במיוחד אם האירוע בגן אירועים). מכאן שיש לברר לפני כן מהו אופי האירוע, היכן הוא עומד להתקיים ומיהם שאר האורחים.

תיהנו!

התקשרו עכשיו