מחיר קייטרינג לאירוע

כדי לקבוע כמה עולה הזמנת שירותי קייטרינג לאירוע קטן או גדול, צריך להבין את הפרטים שמרכיבים את האירוע ואת הזמנת המנות שתרצו להגיש לאורחים. כל אתר שמציג מחירון קייטרינג קבוע ומוגדר מראש, יתייחס לטווח מחירים כללי אך מחיר קייטרינג לאירוע ספציפי יקבע בהתאם לכמה תנאים משתנים שבגינם עלות האירוע תעלה או תרד. הצגת מחיר קבוע לקייטרינג תוכל להתייחס לאוכל מוכן או מגשי אירוח, בהם אין עלות משתנה שמושפעת מהאירוע עצמו, אך במידה ותרצו לדעת מחיר לקייטרינג באירוע שכולל מלצרים והקמת מזנונים במתחם האירוע – את המחיר הסופי נוכל לקבוע רק בהתאם לפרטי האירוע הספציפי שלכם.

איך נקבע המחיר של הקייטרינג?

הפרמטר הראשון שמשפיע על קביעת המחיר של הקייטרינג באירוע, זה סוג האוכל שתרצו להזמין. מחיר קייטרינג בשרי יהיה שונה ממחיר קייטרינג חלבי או מחיר קייטרינג טבעוני, כמו כן מחיר קייטרינג אסאדו יהיה שונה ויקבע בהתאם לסוגי הבשרים שתבחרו להגיש באירוע, וכך גם מחיר קייטרינג לשבת חתן יהיה בהתאם לכמות וסוג האוכל שתרצו להזמין, כלי ההגשה והציוד הנלווה שתצטרכו יחד עם מנות התפריט שנבחרו. בהזמנת מגשי אירוח של אוכל מוכן לאירועים, מחיר ההזמנה יקבע לפי הכמות וסוג המגשים שתרצו להזמין – מגשי אירוח בשריים, חלביים, מגשי קינוחים מתוקים, תוספות חמות או סלטים. אם יש לכם אירוע קטן ואתם רוצים לדעת מחיר קייטרינג לאירוע קטן, תוכלו לבדוק חבילות מוגדרות מראש שבהם המחיר קבוע בהתאם למנות שמוצעות לבחירה במסגרת החבילה. חבילות אלו מוצגות בדף המבצעים שלנו, ולהלן פירוט המחירים והחבילות שתוכלו להזמין מקייטרינג הד שף.

 

מחיר קייטרינג לאירוע קטן – מינימום 20 איש

חבילה זו מחייבת הזמנה של מינימום 20 מנות, לבחירה מתוך תפריט קייטרינג חלבי או בשרי כשר בהשגחה, והיא כוללת – משלוח של האוכל עד למקום האירוע, עריכת השולחנות או המזנונים, מפות וכלי הגשה חד פעמיים מפוארים, לחם הבית ושתייה קלה – במחיר של 65 ₪ + מע"מ למנה.
במסגרת החבילה הבשרית, תוכלו לבחור 4 סלטים מתוך הרשימה שמוצגת בתפריט הבשרי, 2 מנות עיקריות לבחירה, 3 תוספות וקינוח אחד. ובמסגרת החבילה החלבית, תוכלו לבחור 5 סלטים ממה שמוצג לבחירה בתפריט החלבי, 4 מנות חמות וקינוח אחד.

מחיר קייטרינג לאירוע קטן – מינימום 30 איש

אם יש לכם אירוע שבו מינימום 30 אורחים, תוכלו לקבל תפריט בשרי כשר בשני פורמטים שונים, כאשר בתוספת מחיר של 15 ₪ + מע"מ תוכלו לקבל גם איש צוות שיגיש את המנות באירוע עצמו, יערוך את המזנון ובמשך כל הארוחה ייתן שירות לאורחים. מחיר החבילה כולל גם את משלוח האוכל למקום האירוע, כלי הגשה מפוארים לעריכת השולחנות ומפה חד פעמית, לחם הבית ושתיה קלה. ניתן לשדרג את החבילה המוצעת ולהוסיף מנות מהתפריט בעלות מינימאלית, כדי להעשיר את המבחר שמוגדר מראש בכל אחת מהחבילות לבחירה.

מחיר החבילה הראשונה הוא 85 ₪ + מע"מ והוא כולל מסיבת ברביקיו עם גריל מן מקצועי שיכין את הבשרים במהלך האירוע לפי דרישת האורחים וטעמם האישי. מחיר החבילה השניה הוא 125 ₪ + מע"מ והוא כולל מסיבת ברביקיו קומפלט עם תוספת בשרים לבחירה, מגוון סלטים, לחמים, קינוחים ושתיה קלה וחמה במהלך האירוע.

טווח מחירים כללי

טווח המחירים הכללי של הזמנת קייטרינג לחתונה או כל אירוע גדול אחר עם סעודה מלאה ומהלך אירוע מלא, כולל עריכת מתחם הסעודה ומתן שירות הגשה לאורחים, ינוע בין 150 ₪ עד 350 ₪ + מע"מ לאדם. זה יכול להיות קייטרינג בשרי כשר, קייטרינג טבעוני או צמחוני. מחיר קייטרינג חלבי לאירועים גדולים יהיה מעט יותר יקר והוא ינוע בטווח המחירים של 200 ₪ עד 350 ₪ + מע"מ לאדם, והזמנת קייטרינג אסאדו לאירועים מסוג זה תעלה לכם בין 300 ₪ ל – 600 ₪ + מע"מ לאדם. בעבור מנות בכשרות גלאט מהדרין, תצטרכו לשלם בין 10 ₪ עד 30 ₪ + מע"מ לאדם, תלוי בסוג המנות שתבחרו להזמין.

מחיר קייטרינג לאירועים קטנים

בעבור אירועים קטנים שבהם מינימום של 50 איש, תשלמו בין 100 ₪ עד 250 ₪ + מע"מ, כאשר בהזמנת קייטרינג חלבי לאירועים קטנים תוכלו לקבל מחיר זול יותר על ידי שילוב מאפים ומנות קלילות יותר, תפריט זה יתאים לאירועים כגון ברית מילה או ימי הולדת והמחיר שלו ינוע בין 60 ₪ ל – 150 ₪ + מע"מ לאדם. הזמנת קייטרינג אסאדו או רק בשרים על האש, תעלה לכם בין 100 ₪ ל – 150 ₪ + מע"מ לאדם, בהתאם לסוג הבשרים שתבחרו.

 

מחיר מגשי אירוח לאירוע

אם תרצו להזמין מגשי אירוח לאירוע, מחיר מגשי האירוח יתחלק לפי סוג המגשים שתרצו להזמין. מחיר מגש כריכים ינוע בין 100 ₪ עד 250 ₪ + מע"מ, בעוד שמגשי אירוח של סלטים ומנות ראשונות ינוע בין 80 ₪ ל – 150 ₪ + מע"מ. מחיר מגשי אירוח של גבינות או דגים ינוע בין 150 ₪ עד 250 ₪ + מע"מ, ומחיר של מאפים ולחמים ינוע בין 70 ₪ ל – 150 ₪ + מע"מ. מחיר מגש קינוחים או פירות ינוע בין 100 ₪ עד 250 ₪ + מע"מ אך במידת הצורך ניתן לייצר גם מגשי קינוחים במחירים זולים יותר כאשר הם חלק מהזמנה שכוללת גם מגשי אירוח אחרים.

התקשרו עכשיו