מה אוכלים באירוע בראנץ'? מוזמנים לגלות!

רבים מנסים למצוא קונספט ייחודי עבור האירוע, אך בעולם שבו הכול כבר נעשה, קשה באמת לצאת ייחודיים, ועל כן כל שנחוץ לעשות זה למצוא סגנון שמתחברים אליו ולהטמיע בו שינוי קטן שייצר שינוי גדול. אחד מהכיוונים שמאפשרים לרענן את האירוע נוגע לתזמון, ופה אנו מדברים על אירוע בראנץ' כמובן – הזמן המושלם לאכול ארוחה טובה. מתחברים לרעיון? הכנו לכם מספר טיפים חשובים וטעימים בנושא!

לא רק לאירועי חברה – אירועי בראנץ'!

ראשית חשוב לציין שאירועי בראנץ' מתאימים לא רק לאירועי חברה, לברית מילה, או ליום הולדת מיוחד, אלא אירועי בראנץ' הפכו בשנים האחרונות למאוד פופולאריים גם בתחום החתונות והבר מצוות, במיוחד אם מדובר באירוע שנחגג ביום שישי. יש קסם מיוחד בשעות בהן השמש עדיין גבוה בשמיים, האנרגיות בשיאן ועבר מספיק זמן מהשעה שבה התעוררנו. מכאן שבין אם מתחתנים ובין אם רק חוגגים חתונת זהב, השאירו את האופציה של בראנץ' במשוואה.

מה מייחד ארוחת בראנץ' ומה חשוב לקחת בחשבון?

אירועי בראנץ' אידאליים עבור אירועים יחסית קטנים, בהם מבקשים להצליח להתייחס לכל אורח ואורח. בנוסף, אירוע מסוג זה מחייב התאמה נקודתית מבחינת המוזיקה, מבחינת העיצוב ומבחינת האוכל. בעוד שהמוסיקה צריכה להיות קלילה, אופטימית ולא קולנית, ובעוד שהעיצוב צריך להיות בהיר, לא עמוס ולהציע אווירה כפרית, הרי שגם האוכל צריך לדעת ליישר קו. האוכל אינו יכול להיות כבד מדי, אך בהחלט עליו להיות עשיר, יצירתי, מוקפד, טרי ומובחר.

מספר דגשים קולינריים עבור ארוחת בראנץ'

  • האוכל אינו יכול להיות כבד (בכול זאת לא מדובר בארוחת צהריים).
  • מוטב להתמקד באוכל חלבי. קייטרינג חלבי יידע להציע מבחר נאה של סלטים, קישים, מאפים וממרחים.
  • המנות לא צריכות להיות גדולות או "מחייבות".
  • מגשי אירוח שמציעים מאכלי "פינגר פוד" עשויים להשתלב נהדר.
  • קפה איכותי ומיצים טבעיים צרכים להיות ברקע באופן שוטף.
  • האלכוהול צריך להיות מרענן וקליל.
  • רצוי להימנע מתבשילי בשר כבדים, אם כי בשרים (כגון נקניקים) עדיין יכולים להיות חלק מהמשוואה.

הצצה תפריט בראנץ' מבטיח

אולי אתם יצירתיים, אך בראנץ' אינו הרעיון שלכם. מדובר בנוסחת אירועים ידועה ואהובה שרבים מוצאים לנכון לבחור בה. מדוע אנו מציינים זאת? כי כשמדובר בסוג אירוע נפוץ, אתם הלקוחות מרוויחים. הנקודה היא שאין צורך לייצר תפריט ייעודי, אלא קיימים תפריטים מוכנים, וכן, גם אנחנו בקייטרינג הד שף מעמידים לרשותכם תפריט בראנץ'.

תפריט בראנץ' אידאלי עבור אירועים קטנים, אירועי הרמת כוסית, אירועים עסקיים וכדומה. אומנם התפריט קיים, אך ניתן לערוך בו מגוון שינויים בהתאם למגוון העדפות אישיות. מבקשים הצצה? באופן כללי נציין שניתן לבחור (מתוך רשימה ארוכה ומרשימה) כ2 סלטים ירוקים, 2 סלטי בוקר, 2 סלטים מורכבים, 2 ממרחים שהולכים נהדר עם מבחר עשיר של לחמים טריים וכמובן שגם ישנה פלטת גבינות עשירה ואיכותית.

הולכים על בראנץ'? כך תפיקו את המרב!

עומדים לארגן אירוע בראנץ' קסום אך יש כמה שאלות? מבקשים לדעת האם אנשים רעבים באירועי בראנץ' כפי שהם רעבים באירועי ערב? מבקשים לדעת האם האורחים מביאים ילדים לאירועי בראנץ' כפי שהם מביאים לאירועי ערב? מבקשים לדעת האם אנשים נוהגים לרקוד באירועי בראנץ' כפי שהם נוהגים לרקוד באירועי ערב? מבקשים לדעת האם באירועי בראנץ' האורחים מעדיפים בירות או שוטים? ובכן אם רק בוחרים בקייטרינג מנוסה בתחום, זוכים לקבל שלל תשובות חשובות. תשובות שיסייעו לתפור את האירוע באופן הנכון ביותר, המותאם ביותר והטעים ביותר.

ביחרו יום, יעד וקונספט עיצובי, ותתחילו להתעסק במה שחשוב באמת – תפריט כמובן!

התקשרו עכשיו