לא רק הקייטרינג – כך תפיקו אירוע חברה מושלם

אירועי חברה הם הדרך האולטימטיבית לטפח את עובדי החברה או לקדם מוצר והם בהחלט יכולים להיות אינפורמטיביים, חדשנים ומהנים. אולם כדי שזה יקרה בפועל עליכם לתכנן את האירוע המושלם מא' ועד ת'. וכמו בכל אירוע איכותי, כמובן שהאוכל משחק תפקיד מרכזי אך הוא לא היחיד שצריך להיות במרכז. אירוע איכותי ומוצלח חושב על כל הפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול, החל במרכיבים של כל מנה שמוגשת במהלך האירוע, דרך הקונספט עצמו ועד המתנות שיחולקו בסוף האירוע כדי להשאיר טעם של עוד. כדי שגם אתם תצליחו להפיק אירוע חברה מושלם, ריכזנו עבורכם כמה נקודות קטנות וחשובות.

תכננו את התקציב

כל אירוע חברה מוצלח מתחיל בתכנון נכון של התקציב. לכן השלב הראשון הוא להבין מהו סדר גודלו של התקציב שעומד לרשותכם וכיצד להשתמש בו נכון. יש דברים שחייבים להשקיע בהם כמו למשל אוכל איכותי, או מבחר מתנות לעובדים עם מיתוג אישי, לעומת אחרים שאפשר להתפשר עליהם על מנת למקסם עד כמה שניתן את התקציב.

החליטו על קונספט ומיקום

גם כאשר אתם מחליטים על קונספט זכרו שהאורחים של האירוע צריכים להיות במרכז, לכן קודם כל חישבו עליהם, נסו להבין מה הם היו רוצים ובנו את האירוע סביב הציפיות שלהם. לאחר שהחלטתם על הקונספט חפשו אחר מקום בו הוא יבוא הכי טוב לידי ביטוי. כדאי שהמיקום יהיה כמה שיותר מרכזי, נגיש ומותאם מבחינת גודל לכמות המוזמנים.

השקיעו באוכל

האוכל תמיד נמצא בלב של כל אירוע לכן שימו דגש על הפן הקולינרי. כאשר מתכננים אירוע חברה חשוב לשים לב גם לנושאים נוספים מלבד הטעם של האוכל עצמו, כמו למשל האופן שבו אוכלים את אותו. רוב האנשים שמגיעים לאירוע חברה מפטפטים אחד עם השני ולכן מנות ביס קטנות יהיו בחירה מעולה, לפחות לשלב ההתערבבות הראשוני. לפעמים כשהאירוע לא גדול מדי אפשר לבחור גם מגשי אירוח במקום בשירותי קייטרינג מלאים וכך לדאוג שיהיה אוכל איכותי מבלי להפריז בעלויות.

חלקו מתנות קטנות

כדי שאירוע החברה יהיה בלתי נשכח כדאי לסיים אותו עם מזכרת איכותית ומושקעת לעובדים. כיום אפשר למצוא מבחר מתנות לעובדים עם מיתוג אישי. את סוג המתנות אפשר לבחור בהתאם לקונספט כאשר עומדות לרשותכם המון אפשרויות כמו למשל מתנות שמתאימות לקיץ, מתנות חזרה לשגרה (אחרי הקורונה), מתנות למשרד ואפשר אפילו לבחור במתנות שמעניקות בחזרה תמורה לקהילה.

התקשרו עכשיו