כל מה שצריך לדעת על קייטרינג למסיבת אירוסין

הגיע הרגע הגדול, אתה אזרת אומץ והצעת לאהובתך נישואין, ואת הסכמת באושרמה עושים אחרי הצעת הנישואין? מתכננים מסיבת אירוסין? טבעת יהלום? זה הזמן להזמין קייטרינג למסיבת אירוסין מושלמת. המאמר יפרט כל מה שצריך לדעת על קייטרינג למסיבת אירוסין. 

 

שלב התכנון 

מסיבת האירוסין היא אירוע חד פעמי ומרגש כמעט כמו החתונה ולכן יש לתכנן אותה בקפידה. אפשר להתארס בכל מיני דרכים ובעלויות המתאימות לכיסכם. הכול תלוי בכמות האורחים, במקום האירוע ובהוצאות הנלוות. אפשר לערוך מסיבה באולם עם טקס חינה ולקבל את שירותי הקייטרינג מהמקום. מצד שני, אפשר לחגוג בבית בצורה אינטימית וחסכונית יותר ולהזמין חברת קייטרינג מקצועית שתעשה לכם את האירוע. קייטרינג למסיבת אירוסין יוריד מכם הרבה לחצים. לא תצטרכו להתרוצץ ולבזבז זמן על הכנות ובישולים, תוכלו להירגע ולהתכונן לאירוע בנחת. אך רגע לפני שאתם מזמינים שירותי קייטרינג עשו רשימת מוזמנים ובדקו את תקציבכם. 

 

איך לבחור שירות קייטרינג מקצועי? 

כאשר מזמינים קייטרינג איכותי למסיבת אירוסין בבית, יש להחליט אם אתם מעוניינים בקייטרינג כשר או לא. החלטה זו קשורה להרכב האורחים שלכם. אם אתם מכירים את רובם ויודעים שהכשרות חשובה להם, תצטרכו לכבד את האורחים ולהזמין קייטרינג בהתאם כדי שגם שומרי הכשרות יוכלו ליהנות. ניתן למצוא באתרי האינטרנט חברות קייטרינג רבות ולקבל המלצות ממכרים, אך ישנם מספר כללים שיש לדעת. בראש ובראשונה יש לבדוק מהו התפריט אותו מציעה החברה. האם הוא מקיף ומגוון? בשרי? חלבי? צמחוני? שנית, האם הקייטרינג יכול לשרת מספר גדול של אורחים? ואם האירוע קטן כמה מלצרים צריך? בדקו גם מה צורת ההגשה. האם הקייטרינג מגיש לשולחנות או במזנון? האם החברה גמישה ובהתאם לגודל המקום, תוכל להתאים גם את צורת ההגשה? לבסוף, בקשו להגיע לאחד האירועים של חברת הקייטרינג ולראות כיצד הם עובדים בפועל כי אין טוב ממראה עיניים. 

 

מה עוד צריך לעשות לפני מסיבת האירוסין? 

כעת מה שנותר הוא לבחור טבעות יהלומים לאירוסין. אחרי שסגרתם עם חברת הקייטרינג את כל הפרטים והתאריך תוכלו להתפנות ולחפש טבעת. באירועי חינה הורי החתן נוהגים לתת גם תכשיטים אחרים מזהב אך לא טבעת יהלום. את הטבעת בחרו לפי הטעם של כלתכם לעתיד ושתפו אותה בחיפוש אחר הטבעת המושלמת. כעת פנו את הזמן לחיפוש בגדים לאירוע. בגדים חגיגיים וקלילים שתוכלו ללבוש מעליהם את בגדי החינה המיוחדים. הכנות נוספות שעליכם לעשות לפני האירוסין קשורות לאופי המסיבה. קשטו ועצבו את מקום האירוע לפי הקונספט. לדוגמה: אם אתם עושים אירוע חינה תוכלו להקים אוהל בו יערך טקס החינה. קשטו אותו עם כריות ואלמנטים מתאימים. תלו מנורות צבעוניות ועצבו את שולחנות המתוקים שחברת הקייטרינג תכין. גם את המוסיקה בחרו לפי אופי המסיבה בהתאם להרכב האורחים ובהתאם לקונספט. 

התקשרו עכשיו