בחירת קייטרינג חלבי או בשרי

אנשים רבים שעומדים בפני הרמה של אירוע, מבינים שעליהם לקבל כמה החלטות משמעותיות. החלטות שיתוו את סך מהלך והצלחת האירוע. מכאן שיש להבין כמה אנשים מתכוונים להזמין, היכן חוגגים, לאיזו שעה מזמינים, ממה יהיה מורכב מהלך האירוע וכמובן האם בוחרים בתפריט חלבי או בשרי. אם נתמקד בנקודה החשובה ביותר (והטעימה ביותר), נציין שרבים בוחרים ללכת על האופציה שנחשבת הכי בטוחה – רבים ממהרים לבחור בתפריט של קייטרינג בשרי. עם זאת, אם רק עוצרים להבין באמת מה האופציה החלבית יודעת להציע, מהר מאוד מגלים שהבחירה הרבה יותר קשה. אז מה עומד מאחורי שתי האפשרויות ואלו עוגנים מסייעים לקבל החלטה? אספנו עבורכם מספר דגשים חשובים:

תהיו מיוחדים – תגוונו לאורחים!

גם אם נצא מתוך נקודת הנחה ש95% מסך המוזמנים הם קרניבורים לא קטנים, עדיין רצוי לשקול לבחור באופציה החלבית, ופה אנו מבקשים להסביר. עם כל הכבוד לאירוע שלכם, כיום לאחר שהקורונה במגמת דעיכה, לא מעט אירועים שנדחו זמן רב עתה יוצאים לפועל, ועל כן האורחים שלכם בוודאי מוזמנים לעוד מספר אירועים, שלא לדבר על העובדה שהם כבר מיהרו לבקר באי אלו מסעדות אהובות. מכאן שאם באמת רוצים לחדש ולרענן, הרי שבהחלט יש מקום לשקול קייטרינג חלבי.

יותר ויותר אנשים מתחברים למטבח החלבי

יש להבין שמעבר לאהבת הבשר, אנשים גם מחפשים להכיר מנות חדשות. אז נכון שגם הנישה הבשרית יודעת להציע יופי של אפשרויות, אך בטריטוריה החלבית יש הרבה יותר מקום להציע מנות שהן פחות מוכרות. עתה אם נחזור למציאות, נציין שנכון להיום לא מעט אנשים צמחוניים, ואף לא מעט אנשים שכן אוכלים בשר מחזיקים בחיבה עזה לנישה החלבית. כמו כן, אין להתעלם מהעובדה שבשנה האחרונה (שנת הקורונה) רבים גילו את עולם הצמחונות, אם כי ביקשו לאכול בריא ואם כי היה להם יותר זמן לשהות במטבח. מכאן שהעובדה היא כזו: לא מעט אנשים צמחוניים (ואוהבי דגים), ועל כן אם מבקשים להעניק לכל האורחים אוכל מושקע (ולא לקוות שהצמחונים שבחבורה יסתדרו רק עם התוספות), הרי שקייטרינג חלבי בהחלט אידאלי.

עלות טעם אישי ואופי האירוע

מבחינת עלות, אין ספק שברוב הפעמים קייטרינג חלבי יותר זול. עם זאת, אין זה אומר שקייטרינג חלבי אינו יכול להיות עשיר, מגוון, מוקפד וכמובן שגם מאוד טעים. עדיין מתלבטים? לכו על מה שאתם הייתם שמחים לאכול! מחפשים שיקול יותר משמעותי? התחשבו באופי ובשעת האירוע. כך למשל אם מדובר באירוע שמתרחש בצהריים ושמארח בעיקר גברים, הרי שקייטרינג בשרי בהחלט יתקבל בברכה. מנגד, אם מדובר באירוע בוקר, או אפילו באירוע צהריים, או אם מדובר באירוע שמיועד בעיקר עבור נשים, הרי שאז קייטרינג חלבי בהחלט עדיף. טיפ אחרון כקינוח? אם שומרים כשרות, הרי שקייטרינג חלבי שוב מוביל, פשוט כי אז הקינוחים אינם צרכים להיות על טהרת הפרווה.

התקשרו עכשיו