אירוע עסקי בהתאמה אישית! מגוון תפריטים לכל אירוע

אירועים עסקיים הם חלק בלתי נפרד מהשגרה השנתית של כל חברה או ארגון. תערוכות, כנסים, ימי גיבוש לעובדים, הרמת כוסית ועוד – כל אלו נכללים תחת המונח אירוע עסקי. כמובן שהאוכל משחק תפקיד משמעותי באירועים מסוג זה. במאמר הבא נפרט על סוגי תפריטים לאירועים עסקיים שונים.

 

היישר מהגריל

קייטרינג לאירועים עסקיים היא תורה שלמה, ועל אחת כמה וכמה הפקת אירועים עסקים בהם יש דגשים שונים לחלוטין משמחות משפחתיות. חברת קייטרינג צריכה להתאים את עצמה לצרכי החברה, לרצונותיה וגם לערכים שהיא מבקשת להנחיל, הבאים לידי ביטוי בכל אספקט. כאשר מפיקים אירוע עסקי, צריך להבין באיזה אירוע מדובר. ביום עיון לעובדים למשל, בו הם נדרשים לבלות כמה שעות במקום מרוכז וללמוד חומר, יש חשיבות לארוחת צהריים רצינית ומשביעה. חברת קייטרינג איכותית יכולה לספק עבור כך תפריט בשרי עשיר עם מספר אפשרויות בחירה של מנה עיקרית, מגוון סלטים, תוספות מתאימות בצד וגם קינוח.

חברת קייטרינג לאירועים עסקיים צריכה לדעת לייצר תפריט אירוע מגוון וכללי, שיציע מנות גם עבור טבעוניים וצמחוניים, גם עבור אלו שבדיוק התחילו דיאטה, וגם עבור מגזרים שונים ולכן חשוב בדרך כלל להקפיד על קייטרינג כשר ואף כשר למהדרין.

אירוע קוקטייל

אירוע קוקטייל היא מסורת בלא מעט גופים וארגונים עסקיים. יש כאלו שמקיימים אותה אחת לשבוע או אחת לחודש, יש כאלו שעושים זאת גם בתדירות נמוכה יותר, אבל העיקר הוא לאפשר זמן לגיבוש ולכיף של אנשי החברה, ולשבור מעט את רוטינת העבודה הקבועה.

תכנון אירוע קוקטייל הוא מטבעו קליל ופשוט יחסית. אין מדובר בארוחה כבדה אלא בכיבוד ובנשנושים שמתאימים לצד כוסית אלכוהול איכותית. אירוע קוקטייל הוא הזדמנות ליהנות ממנות אוכל מוקפדות, קטנות, המאפשרות לסועדים להחזיק כוס יין ביד אחת, לטעום, לשבוע, ולהתמזג עם שאר האורחים. אירוע קוקטייל דורש היערכות רבה של צוות המטבח על מנת להוציא בתיאום מגוון מנות אישיות קטנות ומוקפדות.

ישיבה עם אווירה

ישיבות הן מנת חלקה של כל שגרה ארגונית. הזמן בו נפגשים במרוכז אנשים מתחומים שונים, מסכמים תהליכים, מחליפים רעיונות ומציעים הצעות להמשך ההתקדמות העסקית.

ישיבות הן לא פעם אירוע קשה אשר מצריך שעות ארוכות של ריכוז והקשבה לאנשים אחרים. אפשר להקל על האתגר שבכך עם אוכל מותאם.

חברת קייטרינג הד שף יודעת לספק מאכלים מתאימים לישיבות גדולות אשר יפחיתו את הרעב של המשתתפים בהן וישפרו את רמת המעורבות שלהם. מאפים למיניהם כמו בורקסים וקישים, קערות של פירות וכמובן משקאות חמים מסוגים שונים אשר ישמרו על המשתתפים ברמה האנרגטית הרצויה.

 

לא להתעייף מימי גיבוש

ימי גיבוש הם גם חלק חשוב אצל כל חברה. בימים אלו יוצאים כלל העובדים לגיבושון מחוץ למקום העבודה ונהנים מאטרקציות שונות. חשוב כמובן גם לדאוג לאוכל משביע ומפנק ליום זה. חברת קייטרינג המתמחות באירועים עסקיים יכולות לספק סנדוויצ'ים איכותיים לימים אלו או לחלופין להקים שולחן בופה מרשים במיקום רלוונטי.

התקשרו עכשיו