אירועי קייטרינג בשטח פתוח

כל משבר הוא הזדמנות לבדוק את היתרונות שהוא מציע לנו ובשפע. מי שעורך אירועים כבר זמן רב יודע שהקורונה בסך הכל הפכה לפופולרי את סוג האירוע בשטח הפתוח. כל מה שאנשים אהבו קודם אבל לא תמיד העזו לעשות הוא היום כורח מתוקף הצווים ולנו לא נותר אלא ליהנות מכך שכל מה שאמרנו תמיד פשוט נכון – אין כמו אירוע באוויר הצח והרענן כדי להחיות מסיבה ולהפוך אותה למשוחררת יותר מאשר אירוע באולם סגור. אתם נהנים מהירוק ומהנוף, יש הרבה יותר אור טבעי בעיניים והאנשים שאתם אוהבים מקיפים אתכם בחגיגה שבה נעים להסב בחוץ. אפשר לומר בקלות שהטרנד של אירועים פתוחים הפך היום לנורמה ולחובה נעימה, ולכם לא נותר אלא לעצב אותם בצורה אסתטית וטעימה.

מה נוח לעשות באירוע פתוח?

כשיושבים באירוע בשטח, המרחבים קוראים לאנשים להתפזר ולמצוא את בני השיח שלהם בכל מיני פינות נעימות לישיבה. כך מתפתחת דינמיקה אחרת לגמרי, טבעית יותר. באווירה כזאת פחות מקובל להגיש ארוחת מנות מסודרת ליד השולחן וכל מה שצריך לעשות זה לדאוג לישיבה נוחה ולעצב אותה בהתאם לטיב האירוע, אופי עורכי האירוע והמוזמנים. תוכלו לעצב פינות ישיבה מבמבוק וקש, עם כורסאות אלגנטיות בקווים נקיים, רהיטי רטאן או אפילו הנחת פופים ומזרני זולא שמניחים על מרבדים צבעוניים. סככות בד ואוהלי הצללה מעל ישלימו את התמונה הצבעונית והשמחה ויעניקו לאירוע נופך כל כך טבעי ונכון לנוף המקומי שלנו.

איך מגישים באירוע כזה?

אופי התפריט הוא בחירה אישית, כמובן, אבל יש כמה סגנונות של הגשה שמתאימים בדיוק לשטח הפתוח. ההגשה תלויה בהעדפות קולינריות, בגיל ובמאפייני האורחים, כך שאם אתם מחפשים תפריט שיתאים לצעירים ולילדים יש לא מעט פינוקים קולינריים שמתאימים להם. מגשי אירוח הם פתרון מעולה ונגיש לכולם והם הופכים כל אירוע פתוח להפנינג. הם מתאימים גם כאן, כי הם מונעים התגודדות של אורחים בתורים לידם. המלצרים ניגשים ומחלקים את האוכל החם והטרי מיד במגשים שזורמים כל הזמן לשטח. אירוע שנערך באוויר הפתוח הוא בדיוק המקום הנכון לקייטרינג כזה.

קייטרינג חלבי, בשרי או טבעוני?

הכל נוח והולך וגם בתפריט של קייטרינג בשרי או קיייטרינג חלבי אפשר לשלב בקלות מנות טבעוניות. מי שמבקש מראש להגיש רק תפריט טבעוני יהיה לו קל יותר בימינו, משום שאין כמעט אף מנה שאי אפשר למצוא לה תחליף נהדר ומשביע. בשאר הסוגים של התפריט אפשר למצוא גם את החלופה הטבעונית היפה והטעימה ולהקל על מי שרוצה גם למצוא את זה. תפריט חלבי הוא

ללא ספק התפריט הקליל והנינוח ביותר לאירוע פתוח ומשוחרר, במיוחד אם אתם יושבים על מזרנים או פופים ורוצים להרגיש את החופש. אבל גם בתפריט בשרי אפשר למצוא את הדרך לשלב מנות כאלה בהגשה ליד שולחנות או בישיבה נינוחה בכל מיני פינות לפי התקן הסגול והוראות הבטיחות המתחייבות.

התקשרו עכשיו