אירועים בטבע

אירועים בטבע מבית קייטרינג הד שף – את חברת הקייטרינג הקים השף גבי מסיקה, איש מקצוע ותיק ומיומן המתמחה בתפעול וניהול ספקים ובניהול לוגיסטי מורכב לאירועי חוץ מאתגרים, כפי שנדרש בשירותי קייטרינג בטבע הפתוח. היכולת לנהל בזמן האירועים בשטח את צוות המטבח במקביל לצוות נותני השירות בקדמת הבמה, תוך כדי היערכות מוקדמת לכל בעיה שעלולה לצוץ ולהפר את אווירת האירוע, הוא המתכון המושלם לאירוע חוץ מוצלח. כאשר מדובר בלוגיסטיקה של אירועים בטבע, במיוחד בכל הנוגע לאוכל וניהול מזון של שירותי קייטרינג בטבע, ישנם עוד הרבה שיקולים שקודמים ליום האירוע ואותם צריך לקחת בחשבון כאשר ניגשים לתכנון האירוע ומזמינים שירותי קייטרינג בטבע לאירוע חוץ.

תכנון נכון של אירועים בטבע מונע בעיות בשטח

אחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לבדוק כשמחפשים קייטרינג בטבע, הוא ניסיון קודם. על ידי זה ניתן למנוע את הבעיות שעלולות לצוץ וכך לקיים אירוע חוץ מוצלח עם אפס תקלות. כאשר מכינים קייטרינג לאירועים בשטח צריך לבנות מטבח קצה שיספק את האוכל בזמן אמת, כך האורחים יוכלו לקבל את התוצאה הטובה ביותר והמנות ישמרו על סטנדרט גבוה ואיכות בלתי מתפשרת, אך מה אם התנאים בשטח יוצרים מכשולים, כמו למשל אספקת החשמל או אפילו זבובים ויתושים שמטרידים את מנוחת האורחים ? איך אפשר ליהנות מאוכל טוב בנוף הקסום של הטבע כשקשה למצוא שלווה ? כל אלו ועוד הרבה דברים נוספים הם חלק מהדברים שצריכים לבוא בחשבון כאשר בוחרים קייטרינג בטבע לאירועים בשטח הפתוח.

אירועים בשטח דורשים הפקה חכמה

לאחר ניסיון של שנים רבות בהפקת אירועים בטבע יצרנו קשרים הדוקים עם כל ספקי המשנה, שילובם יחד הוא מה שיהפוך את הפקת האירוע להצלחה. מאחר וההרמוניה בין כל הצוותים הפועלים היא מרכיב חשוב ועיקרי, נשמח לנהל עבורכם את הספקים השונים כך שאתם תוכלו ליהנות מעצם החוויה מהאירוע ולחוות את החוויה כמו כל אחד מהאורחים. שירותי קייטרינג בטבע דורשים תקשורת מקצועית מדויקת בין כל הספקים השונים שפועלים באירוע.

  • למידע על שירותי קייטרינג חלבי לאירוע בטבע, לחצו – קייטרינג חלבי
  • למידע על שירותי קייטרינג בשרי לאירוע בטבע, לחצו – קייטרינג בשרי
  • למידע על הזמנת אוכל מוכן או מגשי אירוח לאירוע בטבע, לחצו – מגשי אירוח

מה הוא האוכל המתאים ביותר לשטח ? מה הכי נכון לבקש כשמפיקים אירועים בטבע?

בקייטרינג הד שף אנו מתמחים בבניית תפריטים מותאמים אישית עבור אירועים בטבע, תוך כדי התחשבות בטעם האישי של כל אחד ואחת מהאורחים, שמנות התפריט חייבות להיות מספיק מגוונות כדי שכולם ירגישו שהאירוע מדויק וקולע לטעמם האישי. בין אם תרצו בשרים על האש ובין אם תבחרו בתפריט אירוע קוקטייל, צריך לקחת בחשבון את התנאים הלוגיסטיים ואת המשמעויות של כל דבר ודבר כאשר מדובר על אירועים בשטח, שהם נחשבים להרבה יותר מורכבים מכל אירוע אחר.

כאשר אתם בונים את התפריט יחד עם שף שמבין את התמונה מהצד התפעולי, תוכלו להבין את התמונה המלאה וכך גם לקבל החלטות נכונות שישלבו בחירה חכמה מצד התפעול ומצד הטעמים והצבעים שיעטפו את האירוע בניחוחות קסומים בשטח.

התקשרו עכשיו