איך לבחור קייטרינג בשרי כשר ?

אם אתם מכירים את האורחים שלכם היטב אתם יודעים בדרך כלל גם מהי העדפת הכשרות שלהם ולכן קל לכם יותר לבחור את שירותי הקייטרינג שיהיו הכי טובים עבור האירוע שלכם. מי שאינו יודע מהי העדפת הכשרות של אורחיו יכול לבחור בכשרות מהסוג שמקובל על מרבית הציבור, לרוב כשרות בהשגחת הרבנות, אך במידה וישנם גם אורחים חרדים שלרוב אינם מסתפקים בכשרות בסיסית של הרבנות המקומית, נדרשת הזמנה של מספר מנות בכשרות מהודרת יותר שתתאים לצורכי הקהל החרדי באירוע.

סוגי כשרויות לאירוע בשרי

יש לא מעט סוגי כשרויות שתוכלו למצוא במסגרת השירותים של קייטרינג בשרי כשר לאירועים, החל מכשרות של הרב לנדא שנחשבת למהודרת ביותר והיא תתאים לכל סוגי הקהלים החרדים, ועד לכשרות מהדרין של הרב מחפוד שגם היא מהודרת ומקובלת על רוב הקהלים, או כשרויות נוספות כגון : חתם סופר, בד"צ העדה החרדית, אגודת ישראל, ועוד..

מה צריך לעשות בפועל ?

במידה ומדובר באירוע קטן בו אפשר לבדוק עם כל אחד מהאורחים את הצורך הייחודי לו מבחינת הכשרות, ניתן לספק מענה מדויק יותר עבור האורחים באירוע. אך כאשר מדובר באירוע גדול ואין באפשרות מארגני האירוע לבדוק את הצרכים הייחודיים של כל אחד מהמוזמנים לאירוע, חייבים לבחור קו כללי שיאפשר מתן מענה כולל לכל האורחים ללא בדיקה ספציפית עם הדרישות של כל אחד ואחד מהם.

את הפתרון לסוגיה זו ניתן לספק על ידי חשיבה יצירתית של חברת הקייטרינג, שבתוך מבחר מנות התפריט של קייטרינג בשרי כשר לאירוע היא תכלול גם מנות צמחוניות מגוונות שיוכלו לתת מענה ראוי לאלו שכשרות הבשר לא מתאימה עבורם. חברת קייטרינג מנוסה תדע להדריך אתכם כדי לספק מענה לכל האורחים באירוע שלכם ללא יוצא מן הכלל.

  • לקבלת מידע נוסף על שירותי קייטרינג בשרי לאירועים – לחצו כאן