איך לבחור קייטרינג בקורונה

העובדה שמחפשים קייטרינג בתקופת הקורונה כבר אומרת שאתם שומרים עד כמה שניתן על השגרה, מבינים שגם אם לא ניתן לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, עדיין ניתן לאכול חתיכה יפה – ניתן ליהנות משירותי הסעדה ברמה גבוהה מבלי לעמוד דקה אחת במטבח. אז כיצד בוחרים קייטרינג בתקופה בה יש יותר איסורים מאשר אפשרויות, בתקופה בה רק המחשבה על לאכול אוכל שלא אתם בישלתם מעניקה נקודות זכות? מוזמנים להיעזר בכמה טיפים בגוונים סגולים במיוחד.

חפשו המלצות אחר חברות קייטרינג רלוונטיות

ממש כמו בתקופה שלפני הקורונה, כך גם במקרה זה – יש להסתמך על המלצות. אין שום סיבה להתפשר, כי עד שכבר עומדים לחגוג מאורע, מוטב שהאוכל יהווה נקודת פתיחה מבטיחה. עם זאת, יש לזכור שכיום בתקופת הקורונה הרבה "שחקנים חדשים" נכנסו למשוואה, כלומר לא מעט שירותי הסעדה שפעם יועדו רק לאירועים גדולים, בימים אלו מבצעים התאמה, ועל כן יש לחפש המלצות שמתמקדות באירועים שנעשו בתקופה האחרונה.

תיאום ציפיות מול חברת הקייטרינג

לכם כמארחים יכולים להיות דגשים חשובים לגבי אופי ההסעדה. כך למשל מאוד ייתכן שתבקשו להימנע מצורת הגשה כגון בופה (כי מבקשים למנוע היווצרות של עומס בנקודה אחת), ייתכן שאינכם מעוניינים בהגשה שכוללת צלחות מרכזיות שמהן אנשים יכולים לקחת אוכל עם המזלג הפרטי וכדומה. מה אנו מנסים לומר? יש להבין שבתקופה זה הכול הרבה יותר מורכב, אך יחד עם זאת היו בטוחים שאנשים שעוסקים באוכל אלו אנשים יצירתיים, כך שהם אמורים להציע מגוון פתרונות שווים. מה אם כן עושים? מציפים דרישות ומצפים לקבל בתמורה מגוון פתרונות נקודתיים.

דרשו מחברת הקייטרינג להקפיד על התקנות

כאשר מארגנים אירוע בתקופת הקורונה חשוב לוודא שהאורחים יחושו בנוח. אי לכך חשוב לברר מראש מול חברת הקייטרינג כיצד היא מתנהלת בתקופה זו. בין היתר נדרשים לצפות ממנה שהיא תעסיק רק עובדים קבועים, תקפיד במטבח על כללי היגיינה ברמה מאוד גבוהה, תוודא שאנשי הצוות לא יתקרבו לאורחים ללא עטיה תקנית של מסכה וכדומה. מבקשים לוודא שכל מה שחברת הקייטרינג מצהירה אכן קורה? תבקשו לדבר עם לקוחות קודמים.

טעימות לא ניתן לעשות בזום רק בקייטרינג עצמו

יש לא מעט דברים שניתן לסגור מראש באמצעות שיחת זום. ניתן לדבר על כמויות, ללמוד אודות אופי ההגשה, לסגור מחיר וכדומה, ואכן בתקופת הקורונה כל מה שניתן לסגור מרחוק מעבר למסך אכן מומלץ. עם זאת, בכול הנוגע לבחירת מנות אין תחליף לטעימות, ופה בהחלט ראוי לצפות לקבל הזמנה אישית, או אפילו לקבל משלוח טרי וחמים הביתה. שורה תחתונה? אל תאפשרו לחברת הקייטרינג להימנע משלב כה משמעותי עבורכם.

נפתח לכם התיאבון?

לבסוף נציין שלפני שמתחילים לבחור חברת קייטרינג, רצוי להבין האם מחפשים תפריט חלבי או בשרי, האם יש צורך במנות צמחוניות או טבעוניות, עבור כמה אורחים מיועד האירוע וכדומה. מדוע? ככול שתגיעו לשלב החיפוש יותר מאורגנים, כך הוא יהיה יותר ממוקד ויעיל. בהצלחה!

התקשרו עכשיו