איך לארגן אירוע קייטרינג

כל אירוע מהווה סיבה לחגיגה. בין אם מדובר בחתונה, ברית מילה, או אירוע חברה. אירוע מאפשר להתלבש יפה ולהשאיר את היום יום מאחור. אירוע מאפשר להיפגש עם מגוון מכרים לצד אלכוהול איכותי ואוכל מושקע ללא הגבלה. אירוע מאפשר לשנות אווירה ולחגוג אירוע משמח. גם אתם מתכננים לארגן אירוע שמושתת על קייטרינג איכותי שישאיר את האורחים שלכם מרוצים? קבלו מספר טיפים מנצחים!

מגדירים כמות מוזמנים ומאפיינים משלימים

הדבר הראשון שיש לעשות כאשר עומדים לארגן אירוע קייטרינג זה להבין כמה מוזמנים אמורים להגיע. פרמטר זה משפיע על אופי בחירת החברה (לא כל חברה ערוכה לאירוע קטן, או לחלופין לאירוע גדול) ועל העלויות. כמו כן, בעת הגדרת כמות מוזמנים, גם מומלץ לאפיין אותם. יש לאפיין מבחינת גילאים (ילדים לא אוכלים כמו מבוגרים), דגשים שנוגעים לכשרות ומבחינת העדפות קולינריות. יש לבחון האם מחפשים אוכל מסורתי, חלבי, או צמחוני, ואף יש לבחון האם מעדיפים להתמקד בקטגוריה של מגשי אירוח, קטגוריה שמציעה מנות קטנות ומעוצבות שבקלות ניתן לאכול תוך כדי עמידה וללא יותר מדי כלים.

מגדירים מיקום וגוזרים דרישות מתבקשות

הדבר השני שיש לקבל לגביו החלטה, נוגע למיקום הרצוי. פה יש להבין האם שירותי ההסעדה אמורים להגיע לאולם מסודר, לבית פרטי, או אולי בכלל לחיק הטבע, בו אין מטבח מסודר או כיור שמחובר למים זורמים. קחו בחשבון שלא כל חברת קייטרינג ערוכה לפעול בתנאי שטח מאתגרים.

מגדירים צרכים ופועלים בהתאם

הדבר השלישי שיש לקחת בחשבון הוא איזה אלמנטים משלימים נחוצים. יש להבין האם רק מבקשים מהחברת ההסעדה שתספק אוכל מושקע, או שמא מבקשים ממנה גם לספק שולחנות, כיסאות, מזנונים, כלי הגשה, שירותי בר, מלצרים וכדומה. ברגע שמבינים מה רצוי, יש להתחיל להבין באיזה אופן כל חברה מעניקה מענה, כך שמתחיל להתבהר איזו חברה עונה על הצורך באופן כמה שיותר ממוקד ויעיל.

תופרים דגשים משלימים

לאחר ששלושת המוקדים העיקריים ברורים (כמות ואופי האורחים, המקום הרצוי ושירותים משלימים), הרבה יותר קל להמשיך לתפור את האירוע הרצוי. בנקודה זו יש להתקדם לגבי קבלת החלטות נוספות, כגון תאריך, שעה ובחירת תפריט. כמו כן, לפני הפגישה עם מנהל הקייטרינג מומלץ לשבת ולערוך רשימה של דגשים אישיים. בנקודה זו אין לחשוב על פתרונות, אלא נטו על צרכים. כך למשל אם מבקשים לייצר אווירה אינטימית ואינטראקציה זורמת, אפשרו לשירותי ההסעדה להציע לכם מלצרים מסתובבים, מגשי אירוח, פינות ישיבה, עיצוב בעל קונספט מסוים וכדומה.

כשמתנהלים נכון השמיים הם הגבול

עתה כאשר המהלכים ברורים ניגש לסכם. נציין שלקראת ארגון אירוע שמשלב שירותי קייטרינג מומלץ, סה"כ יש לעשות שני דברים: להבין מה רוצים ולמצוא חברה מקצועית שמעניקה שירות ברמה גבוהה. חברה שרגישה לצרכי הלקוח, שמקפידה על סטנדרט גבוה ושמחזיקה ברזומה מרשים. שיתוף פעולה הוא שם המשחק ומקצועיות וניסיון חשובים לא פחות. הקפידו על כך ותגלו שהשמיים הם הגבול.

התקשרו עכשיו