אודות קייטרינג הד שף

קייטרינג הד שף פועל בתחום שירותי הקייטרינג לאירועים כבר למעלה מ – 25 שנה, בבעלותו ובניהולו של השף גבי מסיקה, שף ותיק ומנוסה בניהול קולינארי ואירוח. את הניסיון המקצועי בתפעול יעיל ונכון של שירותי קייטרינג לאירועים, השף גבי מסיקה צבר גם בתחום המסעדנות וגם בתחום המלונאות – שתי קצוות שמחברות יחד את הנוסחה המנצחת שנדרשת לשירותי קייטרינג לכל אירוע.

מצד תחום המסעדנות – נדרשת גישה מוקפדת ששמה דגש על איכות הפרודוקטים וטריות מוצרי המזון, תוך כדי חשיבה יצירתית בבניית תפריט עשיר ומגוון שכולל טעמים וניחוחות יוצאי דופן.
מצד תחום המלונאות – נדרשת יכולת תפעול לוגיסטית בניהול צוות נותני שירות וצוות עובדי מטבח, שאמורים לספק שירות אדיב ונינוח תחת מגבלות של עמידה בזמנים ויחס אישי לכמות גדולה של אנשים בו זמנית.

כאשר מחברים את שתי הגישות יחד, מסעדנות ומלונאות – מתקבלת תוצאה שיש בה את כל מה שנדרש עבור חברת קייטרינג לאירועים – תפעול לוגיסטי יעיל ושירות אישי לכל באי האירוע, יחד עם תפריט אירוע עשיר ואיכותי שלא מתפשר על איכות הפרודוקטים ועל מורכבות הטעמים בכל מנה שמוגשת לאורחים באירוע.

לקבלת פרטים נוספים, חייגו אלינו : 072-3926778

 

הזמנת קייטרינג הד שף לאירוע

הזמנת שירותי קייטרינג לאירוע צריכה להתבסס על סוג האירוע, מקומו, סוג הקהל, וכל מרכיב נוסף שישפיע על אופי האירוע והאווירה שתרצו לקבל בו. הבחירה של שירותי קייטרינג הד שף לאירוע שלכם, תאפשר לכם שליטה מלאה בכל מרכיבי האירוע – כדי שתוכלו להתאים אותו באופן מושלם לכל הצרכים והרצונות שלכם, הן בפן הקולינרי והן בפן התפעולי. עם קייטרינג הד שף האורחים שלכם יבינו שהשקעתם בהם את הטוב ביותר, וכמו כל אירוע שאנו עורכים – אין לנו ספק שכל מוזמני האירוע שלכם ייהנו ויקבלו חווית אירוח מהנה ואיכותית.

קייטרינג הד שף פעול בתחום האירועים כבר למעלה מ – 25 שנים, ואצלנו כל אירוע שבו אנו מוזמנים לערוך שירותי קייטרינג, הוא אירוע מיוחד עם אופי שנכון רק לו. את התפריט של האירוע נבנה יחד אתכם, לפי מסגרת תקציב שתוגדר מראש, וכבר בשלבי התכנון וההפקה של מרכיבי האירוע תוכלו להבין שתמורת הכסף שלכם תקבלו את הטוב ביותר.

    התקשרו עכשיו
    דילוג לתוכן